joomla templates top joomla templates template joomla

Zginął 37-letni kierowca, który z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na pobocze i uderzył w drzewo. Mieszkaniec powiatu brodnickiego poniósł śmierć na miejscu

info: Policja Brodnica włącz . Opublikowano w Motoyzacja sytuacja na drodze

Brodniccy policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności i przyczyny tragicznego w skutkach zdarzenia drogowego, w którym zginął 37-letni kierowca. Do zdarzenia doszło w środę 2 października w miejscowości Czekanowo.
 
 
W środę 2 października, około godziny 7.20 brodnicki dyżurny otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym w miejscowości Czekanowo. 
 
Policjanci ruchu drogowego, którzy pojechali na miejsce zdarzenia ustalili, że kierujący skodą  z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na pobocze i uderzył w drzewo. Niestety 37-letni mieszkaniec powiatu poniósł śmierć na miejscu. Brodniccy policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności i przyczyny tej tragedii.
 
 
Policjanci po raz kolejny apelują do kierowców o zachowanie ostrożności i dostosowanie prędkości do warunków drogowych. Pamiętajmy, że o tej porze roku warunki pogodowe są zmienne, opady deszczu powodują, że nawierzchnia drogi jest śliska a droga hamowania się wydłuża.