joomla templates top joomla templates template joomla

Wypadek w Robakowie pod Grudziądzem. Kierowca renault uderzył w wyprzedzający go samochód, który następnie zjechał z jezdni i uderzył w stojącą na poboczu ciężarówkę. 5 osób trafiło do szpitala

info: Policja, Chełmno włącz . Opublikowano w Motoyzacja sytuacja na drodze

 
Chełmińscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w Robakowie. Na skutek zdarzenia 5 osób trafiło do pobliskich szpitali. Apelujemy do kierowców o ostrożność i jazdę zgodną z przepisami.

We wtorek 1 czerwca po godz. 08.00, dyżurny chełmińskiej jednostki otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło na drodze wojewódzkiej 543 w Robakowie.
 
 
Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu wynika, że kierujący renault kangoo uderzył w wyprzedzający go samochód marki Kia, który następnie zjechał z jezdni i uderzył w stojącą na poboczu ciężarówkę. W skutek zdarzenia, kierująca kią oraz czwórka podróżujących autem pasażerów zostało przetransportowanych do pobliskich szpitali w celu ustalenia obrażeń.
 
Na miejscu policjanci wykonali oględziny, zabezpieczyli ślady oraz sporządzili pozostałą niezbędną dokumentację. Prowadzone w tej sprawie postępowanie, pozwoli wyjaśnić dokładne okoliczności i przyczyny wypadku.