joomla templates top joomla templates template joomla

Wypadek pod Grudziądzem w miejscowości Wiewiórki, gmina Płużnica. Kierowca pod wpływem alkoholu uderzył w przydrożne drzewo. Zarówno on jak i pasażer trafili do szpitala

info: Policja, Wabrzeźno włącz . Opublikowano w Motoyzacja sytuacja na drodze

 
W sobotnie popołudnie w miejscowości Wiewiórki w gminie Płużnica doszło do wypadku drogowego. Kierowca pod wpływem alkoholu uderzył w przydrożne drzewo. Zarówno on jak i pasażer trafili do szpitala.

W sobotę (26.09.20 r.) funkcjonariusze ruchu drogowego skierowani zostali do wypadku drogowego, który wydarzył się na trasie w kierunku Grudziądza. Na miejscu policjanci zastali leżącego na dachu opla, kilka zastępów straży pożarnej oraz karetkę pogotowia, gdzie udzielano pomocy medycznej uczestnikom zdarzenia.
 
 
Jak ustalili policjanci, samochodem kierował 34-letni mieszkaniec gm. Płużnica, który przewoził swojego 29-letniego kuzyna. Badanie stanu trzeźwości kierowcy wykazało promil alkoholu w organizmie. Ponadto w szpitalu pobrano krew do badań od obu mężczyzn.
 
Na domiar złego, po sprawdzeniu w policyjnym systemie okazało się, że sprawca zdarzenia posiada dożywotni zakaz kierowania wszelkimi pojazdami mechanicznymi! Za swoje postępowanie mężczyzna stanie teraz przed sądem, za kierowanie w stanie nietrzeźwości i niestosowanie do sądowego zakazu grozi mu do 5 lat więzienia.