joomla templates top joomla templates template joomla

Wypadek pod Grudziądzem na autostradzie przy zjeździe w Lisewie. Kierwoców, którzy ucierpieli w kraksie przetransportowano do szpitala

włącz . Opublikowano w Motoyzacja sytuacja na drodze

 
Wypadek na autostradzie A1 pod Grudziądzem na zjeździe do Lisewa. Zderzeniu uległy dwa pojazdy. Kierowców, którzy ucierpieli w wypadku przetransportowano do szpitala. 
 
We wtorek 3 października około godziny 14:50 doszło na autostradzie A1 do zderzenia dwóch samochodów osobowych. 
 
 
 
Do wypadku doszło na trasie w kierunku Torunia na 110 km przed węzłem Lisewo. Na miejsce zdarzenia zadysponowano trzy zastępy PSP Grudziądz, dwa zastępy PSP Chełmno oraz dwa zastępy OSP z powiatu chełmińskiego. 
 
 
Na miejsce przybyły także dwie karetki pogotowia, patrol Policji oraz Zespół Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. W wypadku zostały poszkodowane dwie osoby dorosłe. 
 
Kierująca samochodem marki Volkswagen została zabrana do szpitala przez Zespół Ratownictwa Medycznego. Do uwolnienia kierowcy drugiego samochodu osobowego konieczne było użycie sprzętu hydraulicznego. 
 
Po rozcięciu karoserii poszkodowany został ewakuowany z pojazdu i przetransportowany do szpitala przez Zespół Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.  
 
Podczas działań ratowniczych autostrada A1 w kierunku Łodzi była całkowicie zablokowana, natomiast w kierunku Gdańska był przejezdny tylko jeden pas.