joomla templates top joomla templates template joomla

W zderzeniu dwóch aut osobowych śmierć poniosła 16-letnia pasażerka. Pięć pozostałych osób, uczestniczących w tym zdarzeniu, przewieziono do szpitali karetkami i śmigłowcami LPR

info: Policja, Radziejów włącz . Opublikowano w Motoyzacja sytuacja na drodze

W zderzeniu dwóch aut osobowych, do którego doszło dzisiaj w powiecie radziejowskim, śmierć poniosła 16-letnia pasażerka jednego z nich. Pięć pozostałych osób, uczestniczących w tym zdarzeniu, przewieziono do szpitali karetkami i śmigłowcami LPR. Okoliczności wypadku ustalają policjanci pod nadzorem prokuratora.
 
 
Do zdarzenia doszło dzisiaj (28.06.19) około 9:00 w Borucinku, pow. radziejowski, na drodze krajowej nr 62. Jak wstępnie ustalili policjanci, 21-latka kierująca toyotą yaris, jadąc od Włocławka, chciała skręcić w lewo do posesji. Z nieustalonych na chwilę obecną przyczyn doszło do zderzenia z audi, które nadjechało z przeciwnego kierunku. W wyniku uderzenia oba samochody "wylądowały" w rowie. 
 
 
Niestety, 16-letnia pasażerka toyoty zginęła na miejscu. Pięć pozostałych osób, uczestniczących w tym zdarzeniu, przewieziono do szpitali karetkami i śmigłowcami LPR.
 
 
Droga krajowa w tym miejscu jest zablokowana, policjanci wyznaczyli objazdy.
 
Szczegółowe przyczyny i okoliczności tego zdarzenia wyjaśniają radziejowscy policjanci pod nadzorem prokuratora.