joomla templates top joomla templates template joomla

W wyniku zderzenia się chryslera z autobusem komunikacji miejskiej śmierć na miejscu poniosła 49-latka kierująca osobowym autem, natomiast sześciu pasażerów autobusu trafiło do szpitala na badania

info: Policja, Włocławek włącz . Opublikowano w Motoyzacja sytuacja na drodze

Policjanci z Włocławka, pod nadzorem prokuratora, wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło na ul. Kapitulnej we Włocławku. W wyniku zderzenia się chryslera z autobusem komunikacji miejskiej śmierć na miejscu poniosła 49-latka kierująca osobowym autem, natomiast sześciu pasażerów autobusu trafiło do szpitala na badania.
 
 
Do wypadku doszło dzisiaj (28.06.19) po 6.00 na ul. Kapitulnej we Włocławku. Z relacji zgłaszającego wynikało, że zderzyły się dwa pojazdy, z których jeden to autobus komunikacji miejskiej. Wysłani na miejsce mundurowi zabezpieczyli rejon wypadku oraz wyznaczyli objazdy zablokowanej całkowicie ulicy Kapitulnej.
 
 
Po zakończonych działaniach ratowniczych policjanci, pod nadzorem prokuratora, rozpoczęli czynności, które pozwoliły ustalić przebieg zdarzenia.
 
 
Ze wstępnych ustaleń wynika, że 49-letnia kierująca chevroletem, jadąc ulicą Kapitulną od strony centrum, z niewyjaśnionych przyczyn zjechała nagle na przeciwległy pas ruchu i uderzyła czołowo w autobus komunikacji miejskiej. Kobieta zginęła na miejscu, natomiast 6 osób podróżujących autobusem trafiło do szpitala na badania. Kierowca autobusu był trzeźwy. 
 
 
 
Okoliczności tragicznego w skutkach wypadku drogowego wyjaśni postępowanie prowadzone przez włocławskich mundurowych pod nadzorem prokuratora.