joomla templates top joomla templates template joomla

W wyniku czołowego zderzenia dwóch "osobówek" jedna z kierujących, 68-letnia mieszkanka gm. Włocławek, poniosła śmierć na miejscu, natomiast druga została przewieziona do szpitala

info: Policja, Włocławek włącz . Opublikowano w Motoyzacja sytuacja na drodze

Policjanci, pod nadzorem prokuratora, wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło na drodze pomiędzy Włocławkiem a Nową Wsią. W wyniku czołowego zderzenia dwóch "osobówek" jedna z kierujących, 68-letnia mieszkanka gm. Włocławek, poniosła śmierć na miejscu, natomiast druga została przewieziona do szpitala.
 
 
Do wypadku doszło w środę 16 października około 15:40 na Alei Jana Pawła II pomiędzy Włocławkiem a Nową Wsią. 
 
Ze wstępnych ustaleń policjantów i prokuratora wynika, że 68-letnia kierująca toyotą, jadąc od strony Włocławka, nagle, z niewyjaśnionych przyczyn, zjechała na przeciwległy pas ruchu, którym poruszał się opel prowadzony przez 28-latkę. 
 
 
W wyniku czołowego zderzenia kierująca toyotą, pomimo udzielonej pomocy przez świadków, zmarła. Kierująca oplem natomiast została zabrana do szpitala.
 
 
Policjanci zabezpieczyli ślady na miejscu zdarzenia oraz wykonali dokumentację fotograficzną. Okoliczności wypadku wyjaśniają funkcjonariusze z Włocławka, pod nadzorem prokuratury.