joomla templates top joomla templates template joomla

Ustalono personalia mężczyzny, który zginął w zderzeniu z pociągiem w środę w Papowie Toruńskim. Jest nim 60-letni mieszkaniec Torunia

info: Policja/Toruń włącz . Opublikowano w Motoyzacja sytuacja na drodze

 
W środę 2 listopada roku, około godz. 10:30 w Papowie, pod Toruniem doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Mężczyzna jadący fordem focusem, w Papowie wykonując manewr skrętu w prawo w kierunku Papowa Osieki wjechał na przejazd kolejowy wprost pod nadjeżdżający szynobus. Ten manewr kierowca okupił własnym życiem.

W środę, około godz. 10:30 w Papowie pod Toruniem doszło do tragicznego w skutkach zdarzenia.
 
 
Na miejsce wypadku dyżurny Policji natychmiast skierował policjantów z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Toruniu . Z ich ustaleń wynika, że mężczyzna jadący fordem focusem, drogą krajową nr 91 od strony Torunia prowadzącą w kierunku Gdańska, w miejscowości Papowo wykonał manewr skrętu w prawo i wjechał na przejazd kolejowy. W tym czasie torowiskiem również od strony Torunia w kierunku Gdańska poruszał się szynobus.
 
 
Kierowca forda poniósł śmierć na miejscu.Na początku nie było wiadomo kim był mężczyzna. Policjanci potwierdzili jednak dane tego człowieka. To 60 -letni mieszkaniec Torunia. Dokładny przebieg zdarzenia wyjaśni śledztwo prowadzone przez toruńską prokuraturę.