joomla templates top joomla templates template joomla

Tyle pozostało z auta. Kierowca zignorował opuszczoną zaporę i wjechał na przejazd kolejowy wprost pod nadjeżdżający pociąg

TVN24/x-news; info: Policja, Częstochiowa, foto/video: Policja, Częstochowa włącz . Opublikowano w Motoyzacja sytuacja na drodze

Zignorował opuszczoną zaporę i wjechał na przejazd kolejowy wprost pod nadjeżdżający pociąg. 46-letni kierowca za bezmyślność zapłacił życiem. 
 
Policjanci z Częstochowy wyjaśniają przyczyny zdarzenia, do którego doszło w Blachowni na przejeździe kolejowym. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący seatem ominął opuszczoną półzaporę i zderzył się z nadjeżdżającym pociągiem towarowym. 
 
Zarówno kierowca seata, jak i jego pasażer zostali zabrani do szpitala. Niestety starszy z mężczyzn zmarł. Trwa wyjaśnianie dokładnych okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Dzisiaj około 5.40 oficer dyżurny częstochowskiej komendy otrzymał zgłoszenie wypadku, do którego doszło w Blachowni, na przejeździe kolejowym tuż przy skrzyżowaniu ulic Konopnickiej i Kawowej. 

Ze wstępnych ustaleń policjantów z wydziału ruchu drogowego wynika, że kierujący seatem ibizą wjechał na tory od ulicy Konopnickiej, mimo opuszczonych półzapór, zderzając się z jadącym od Lublińca pociągiem towarowym. 46-latek jadący seatem i 33-letni pasażer tego auta zostali przewiezieni do szpitala. Niestety starszy z mężczyzn zmarł.