joomla templates top joomla templates template joomla

Tragiczny wypadek pod Świeciem, zginął 57-latek. Kierowca nie dostosował prędkości, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo

Agencja Informacyjna eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Motoyzacja sytuacja na drodze

 
Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w poniedziałek na drodze powiatowej w miejscowości Gruczno. W wyniku zdarzenia śmierć poniósł 57-letni kierowca Volkswagena. Śledztwo w tej sprawie wyjaśni przyczynę i okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

W poniedziałek 29 czerwca o godz.14.20 na drodze powiatowej 1281C w miejscowości Gruczno doszło do tragicznego zdarzenia drogowego.
 
 
Ze wstępnych ustaleń policjantów wydziału ruchu drogowego wynika, że kierujący pojazdem Volkswagen nie dostosował prędkości do warunków ruchu, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na prawe pobocze i uderzył w drzewo.

W wyniku zdarzenia śmierć poniósł 57-letni kierowca VW mieszkaniec pow. świeckiego, a 49-letni pasażer z obrażeniami przewieziony został do szpitala.
Policjanci na miejscu wykonali oględziny i zabezpieczyli ślady. Śledztwo prowadzone w tej sprawie, pod nadzorem prokuratora, wyjaśni okoliczności i przyczyny wypadku.