joomla templates top joomla templates template joomla

Tragiczny wypadek pod Brodnicą, jeden z kierowców zmarł po przewiezieniu do szpitala. Ranni zostali również kierowca drugiego pojazdu oraz jego pasażerka

info: Policja/Brodnica włącz . Opublikowano w Motoyzacja sytuacja na drodze

 
Brodniccy policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w miniony piątek w miejscowości Żmijewko. Jeden z kierujących pojazdem 82-letni mężczyzna, który brał udział w zdarzeniu, zmarł w szpitalu.
 
W miniony piątek 4 grudnia o godz. 15.35 dyżurny brodnickiej komendy otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym, do którego doszło w miejscowości Żmijewko.
 
 
\Policjanci ruchu drogowego, którzy pojechali na miejsce zdarzenia wstępnie ustalili, że kierujący oplem corsą zderzył się z jadącą z przeciwnego kierunku ciężarówką renault, a następnie z jadącym za nim osobowym suzuki.
 
W wyniku zdarzenia ranny został kierowca corsy oraz jego pasażerka, którzy zostali przetransportowani do szpitala. 82-letni mężczyzna niestety zmarł. Do szpitala trafiła również kierująca suzuki oraz 4-letnia pasażerka tego pojazdu. Policjanci z Brodnicy pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności i przyczyny tego zdarzenia.