joomla templates top joomla templates template joomla

Stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo. Dwóch 24-latków poniosło śmierć na miejscu. Policja pod nadzorem prokuratury wyjaśnia okoliczności zdarzenia

info: KMP, Brodnica włącz . Opublikowano w Motoyzacja sytuacja na drodze

 
Brodniccy policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności tragicznego w skutkach wypadku drogowego, do którego doszło w piatek w miejscowości Górzno Wybudowanie. W wyniku zdarzenia śmierć poniosły dwie młode osoby , trzecia w ciężkim stanie przetransportowana została do szpitala.

W piątek 8 maja kilka minut po godzinie 15.00 brodniccy policjanci otrzymali zgłoszenia o wypadku drogowym, do którego doszło w miejscowości Górzno Wybudowanie.
 
 
Policjanci ruchu drogowego, którzy pojechali na miejsce zdarzenia, wstępnie ustalili, iż kierujący seatem 24-letni mieszkaniec powiatu brodnickiego stracił panowanie na pojazdem i uderzył w drzewo.
 
W wyniku zdarzenia śmierć na miejscu poniósł kierowca oraz pasażer pojazdu. Trzeci z podróżnych śmigłowcem przetransportowany został do szpitala. Brodniccy policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności i przyczyny zdarzenia.