joomla templates top joomla templates template joomla

Śmietelny wypadek pod Chojnicami. Mężczyzna autem zjechał na przeciwny pas ruchu i czołowo zderzył się z samochodem ciężarowym, równocześnie jadąca za ciężarówką uderzyła w tył tir-a

info: Policja, Bydgoszcz włącz . Opublikowano w Motoyzacja sytuacja na drodze

 
Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło dzisiaj rano na drodze nr 212 Chojnice-Bytów. Jak wstępnie ustalili pracujący na miejscu wypadku mundurowi kierujący volkswagenem zjechał na przeciwny pas i zderzył się z samochodem ciężarowym. Niestety w wyniku zdarzenia kierowca osobówki poniósł śmierć na miejscu zdarzenia Policjanci apelują o ostrożność i rozwagę za kierownicą.
 
Dzisiaj po godzinie 8.00 dyżurny chojnickiej komendy Policji odebrał zgłoszenie o zderzeniu dwóch samochodów na drodze wojewódzkiej nr 212. Na miejsce natychmiast skierowani zostali policjanci oraz służby ratownicze.
 
 
Mundurowi, którzy pracowali na miejscu ustalili, że kierujący volkswagenem jechał w kierunku Bytowa. Z niewyjaśnionych w chwili obecnej przyczyn mężczyzna zjechał na przeciwny pas ruchu i czołowo zderzył się z samochodem ciężarowym z naczepą,a w tym czasie jadąca za ciężarówką samochodem marki Audi nie zachowała ostrożności oraz bezpiecznej odległości i uderzyła w tył tir-a. Niestety w wyniku poniesionych obrażeń na miejscu zmarł 34-letni kierowca volkswagena. Kierujący scanią oraz kobieta jadąca audi nie odnieśli poważnych obrażeń. Oboje byli trzeźwi.
 
 
Policjanci pracując na miejscu zabezpieczyli ślady, wykonali oględziny miejsca wypadku, sporządzili dokumentację fotograficzną. Pojazdy na polecenie prokuratora zostały zabezpieczone do szczegółowych oględzin. Droga była zablokowana, policjanci wyznaczyli objazdy.
Policjanci apelują o rozwagę i ostrożność na drodze.