joomla templates top joomla templates template joomla

Śmiertelny wypadek w Annowie pod Bydgoszczą. 22-letni żninianin, pasażer auta, nie przeżył sobotniego wieczornego wypadku. 23-letni kierowca został przewieziony do szpitala

Agencja/eReporter24; info/fot: Facebook/Wasze Radio FM włącz . Opublikowano w Motoyzacja sytuacja na drodze

 
Do śmiertelnego wypadku doszło w niedzielę 13 września w miejscowości Annow w Gminie Gąsawa pod pod Bydgoszczą. Ofiarą wypadku jest 22-letni pasażer, kierowca został przewieziony do Szpitala.
 
W niedzielę wieczorem osobowe BMW około godz. 21:30 wypadło z drogi, dachowało i uderzyło w słup energetyczny.
 
 
- Na miejscu zginął 22-letni pasażer. Ranny 23-letni kierowca został zabrany karetką do szpitala - informuje podkom. Lidia Kowalska z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy. Życie kierującego nie zagraża niebezpieczeństwo.
 
Osobowe BMW około godz. 21:30 wypadło z drogi, dachowało i uderzyło w słup energetyczny. - Na miejscu zginął 22-letni pasażer. Ranny 23-letni kierowca został zabrany karetką do szpitala - informuje podkom. Lidia Kowalska z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy. Życie kierującego nie zagraża niebezpieczeństwo. Ofiara to mieszkaniec Żnina, a kierujący - mieszkaniec powiatu mogileńskiego. W akcji ratowniczej udział wzięły trzy zastępy straży pożarnej. Przyczyny i okoliczności wypadku ustala żnińska policja.
 
Ofiara to mieszkaniec Żnina, a kierujący - mieszkaniec powiatu mogileńskiego. W akcji ratowniczej udział wzięły trzy zastępy straży pożarnej. Przyczyny i okoliczności wypadku ustala żnińska policja.