joomla templates top joomla templates template joomla

Śmiertelny wypadek pod Chełmnem. Kierująca osobowym chevroletem zjechała na przeciwległy pas ruchu i uderzyła w drzewo. Zginęła 53-letnia pasażerka pojazdu

info: Policja, Chełmno włącz . Opublikowano w Motoyzacja sytuacja na drodze

Chełmińscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w miejscowości Bągart. W wyniku uderzenia osobowego auta w drzewo śmierć poniosła 53-letnia pasażerka. Śledztwo prowadzone w tej sprawie wyjaśni dokładne okoliczności i przyczyny tego tragicznego zdarzenia.
 
 
W poniedziałek 4 listopada około godz. 05.30 w miejscowości Bągart, w powiecie chełmińskim doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. 
 
Ze wstępnych ustaleń policjantów będących na miejscu wynika, że 49-letnia kobieta kierująca osobowym chevroletem, z nieustalonych na tą chwilę przyczyn, zjechała na przeciwległy pas ruchu a następnie uderzyła w przydrożne drzewo.
 
 
Na skutek zdarzenia 53-letnia pasażerka pojazdu poniosła śmierć, natomiast kierująca oraz 52-letni pasażer zostali przetransportowani do pobliskich szpitali. 
 
Policjanci wykonali oględziny, zabezpieczyli ślady oraz sporządzili pozostałą niezbędną dokumentację. Śledztwo prowadzone w tej sprawie, pod nadzorem prokuratora, wyjaśni dokładne okoliczności i przyczyny wypadku.