joomla templates top joomla templates template joomla

Samochód osobowy uderzył na autostradzie niedaleko Grudziądza w Warlubiu w tył ciężarówki. Jedna osoba zginęła, a dwie zostały poszkodowane

włącz . Opublikowano w Motoyzacja sytuacja na drodze

 
Policjanci ze Świecia wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło dzisiaj na autostradzie A1 w miejscowości Warlubie. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy ruchu drogowego wynika, że kierujący audi wjechał w tył samochodu ciężarowego. 27-letni kierowca "osobówki" zginął na miejscu, natomiast dwie podróżujące z nim osoby trafiły do szpitala.
 
Do zdarzenia doszło w piątek 2 czerwca na autostradzie w Warlubiu w pow. świeckim tuż przed godz. 07:00.
 
 
Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu wynika, że kierujący samochodem osobowym audi, jadący w kierunku Łodzi, na prostym odcinku drogi wjechał w tył naczepy, jadącego przed nim samochodu ciężarowego. 
 
 
Na miejscu zginął 27-letni kierowca samochodu osobowego. Do szpitala z obrażeniami ciała trafili 29-letni mężczyzna oraz 44-letnia kobieta – pasażerowie audi. K
 
ierujący samochodem ciężarowym 44-letni mężczyzna był trzeźwy. Prowadzone w tej sprawie śledztwo wyjaśni okoliczności i przyczyny wypadku.