joomla templates top joomla templates template joomla

Pod Toruniem kierowca stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas ruchu, auto przewróciło się na bok i zatrzymało się na drzewie dokładnie na ścieżce pieszo rowerowej

info: Policja, Toruń włącz . Opublikowano w Motoyzacja sytuacja na drodze

 
O wielkim szczęściu może mówić 21 letni kierowca forda mondeo. Wyjeżdżając z miasta w kierunku Różankowa stracił panowanie nad pojazdem a jego auto zatrzymało się po przeciwległej stronie drogi, w terenie leśny, na drzewie .
 
Na szczęście nic poważnego mu się nie stało. Teraz odpowie za doprowadzenie do kolizji.
Dzisiaj tj. 27.08.2020 roku około godz. 7:30 toruńscy policjanci zostali wezwani do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego, do jakiego doszło w okolicy Osiedla Leśna Polana.
 
 
Jak się okazało 21 -letni kierowca forda mondeo, jadąc w kierunku Różankowa, prawdopodobnie w wyniku niedostosowania prędkości do warunków panujących na drodze, nagle stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas ruchu, auto przewróciło się na bok i zatrzymało się poza poboczem na drzewie dokładnie na ścieżce pieszo rowerowej na pobliskim drzewie. Młody kierowca z Torunia może mówić o wielkim szczęściu, bo nic poważnego mu się nie stało.
 
 
Policjanci apelują, jazda z maksymalni prędkością dozwoloną przepisami, bądź znakami nie zawsze oznacza jedyną. Przy zmiennych warunkach pogodowych starajmy się prędkość dostosować lub zredukować na tyle, abyśmy mogli bezpiecznie kontynuować jazdę nie zagrażając sobie lub innym uczestnikom ruchu drogowego.