joomla templates top joomla templates template joomla

Nie wyrobił i uderzył w słup, a następnie dachował w centrum Bydgoszczy. 21-letni kierowca był pijany

włącz . Opublikowano w Motoyzacja sytuacja na drodze

 
21-latek odpowie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości i spowodowanie kolizji. Całe zdarzenie zarejestrował miejski monitoring. Mężczyzna stracił panowanie nad pojazdem i dachował przy rondzie Bernardyńskim. Teraz za swoje postępowanie będzie odpowiadać przed sądem.
 
Do zdarzenia doszło w czwartek 8 czerwca w nocy po godzinie 02:00 na ulicy Toruńskiej w Bydgoszczy. 
 
 
Tam kierujący samochodem marki Citroen, jadąc w kierunku ronda Bernardyńskiego, nie dostosował prędkości, stracił panowanie nad pojazdem, a następnie uderzył w znaki drogowe i słup oświetleniowy, powodując dachowanie pojazdu. Na to zdarzenie najechał patrol z bydgoskiego Szwederowa.
 
Kierującym okazał się 21-latek, który nie odniósł poważniejszych obrażeń. Funkcjonariusze wyczuli od niego alkohol. Badanie trzeźwości to potwierdziło. Miał ponad 0,5 promila alkoholu w organizmie. 
 
{media load=media,id=8302,width=640,align=center,display=inline}
 
Mężczyzna nie posiadał przy sobie dokumentu prawa jazdy. Na miejsce przyjechali też policjanci z bydgoskiej „drogówki”. Mundurowi sporządzili dokumentację i zatrzymali dowód rejestracyjny od citroena.
 
Jeszcze tego samego dnia funkcjonariusze z bydgoskiego Szwederowa zatrzymali 21-latkowi prawo jazdy i przedstawili mu zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości. Dodatkowo odpowie za spowodowanie kolizji i za brak obowiązkowego dokumentu podczas jazdy. Teraz może mu grozić wysoka grzywna i zakaz prowadzenia pojazdów.