joomla templates top joomla templates template joomla

Na A1 auto najechało na jadący przed nim pojazd, ten z kolei uderzył w barierki dzielące pasy ruchu, a następnie dachował. Łącznie 6 osób przetransportowano do pobliskich szpitalu

info: Policja, Chełmno włącz . Opublikowano w Motoyzacja sytuacja na drodze

 
W poniedziałek na autostradzie A1 doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch aut. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że przyczyną była nadmierna prędkość. Apelujemy do kierowców o ostrożność i jazdę zgodną z obowiązującymi przepisami.

W poniedziałek 11 maja po godz. 05.00 na autostradzie A1 w Gorzuchowie, doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch aut.
 
 
Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu wynika, że 23-letni kierujący osobowym oplem, jadąc w kierunku Torunia, nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i najechał na tył forda transita.
 
 
W wyniku uderzenia 29-latek kierujący fordem stracił panowanie nad pojazdem, uderzył w bariery linowe dzielące pasy ruchu i dachował. W wyniku zdarzenia łącznie 6 osób zostało przetransportowanych do pobliskich szpitali w celu ustalenia obrażeń.
 
 
Na chwilę obecną miejscowi policjanci prowadzą w tej sprawie postępowanie, które pozwoli ustalić wszystkie okoliczności i przyczyny wypadku.
Apelujemy do kierowców o ostrożność i zdjęcie nogi z gazu.