joomla templates top joomla templates template joomla

Masakra na Rondzie Fordońskim. Ciężarówka zmiażdżyła taksówkę. Trzy osoby poniosły smierć na miejscu

włącz . Opublikowano w Motoyzacja sytuacja na drodze

 
W środę 17 maja na Rondzie Fordońskim w Bydgoszczy doszło do tragicznego wypadku, w wyniku którego śmierć poniosły trzy osoby- kierowca taksówki oraz dwoje pasażerów. Z ustaleń policjantów wynika, że kierowca samochodu ciężarowego nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu taksówce, która znajdowała się na rondzie.
 
Do zdarzenia doszło w środę około godziny 02:45 na Rondzie Fordońskim w Bydgoszczy. Wówczas dyżurny bydgoskiej komendy przyjął zgłoszenie o wypadku drogowym z udziałem samochodu ciężarowego oraz osobowego opla - taksówki.
 
 
Natychmiast na miejsce zostali skierowani policjanci Wydziału Ruchu Drogowego, którzy zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz prowadzili, pod nadzorem prokuratora, czynności mające na celu ustalenie przyczyn i okoliczności tego tragicznego zdarzenia.
 
{media load=media,id=8271,width=640,align=center,display=inline}
 
Okazało się, że kierujący samochodem ciężarowym jadąc od Ronda Toruńskiego w kierunku ul. Wyszyńskiego nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu taksówce, która znajdowała się na rondzie. W wyniku tego wypadku śmierć poniosły wszystkie osoby jadące oplem: 52-letni kierowca oraz dwoje pasażerów w wieku 27 i 34 lat. 34-letni kierowca tira był trzeźwy.
 
Teraz policjanci prowadzą, pod nadzorem prokuratora, czynności zmierzające do wyjaśnienia wszystkich okoliczności tego tragicznego w skutkach zdarzenia.