joomla templates top joomla templates template joomla

Kierującego oraz pięcioro dzieci podróżujących busem, zostało przetransportowanych do szpitala. Wypadek Grzybnie

info: Policja/Chełmno włącz . Opublikowano w Motoyzacja sytuacja na drodze

W poniedziałek 11 grudnia na drodze wojewódzkiej 551 w Grzybnie, doszło do wypadku z udziałem fiata ducato i osobowego opla. Miejscowi policjanci prowadzą w tej sprawie postępowanie. Ponadto, chwilę wcześniej w tym samym miejscu zaistniała kolizja drogowe. Apelujemy do kierowców o rozwagę i jazdę zgodną z obowiązującymi przepisami.
 
 
W poniedziałek przed godz. 09.00 dyżurny chełmińskiej jednostki otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło na drodze wojewódzkiej 551 w Grzybnie. Policjanci pracujący na miejscu wstępnie ustalili, że  64-letni kierujący fiatem ducato, poruszając się w kierunku Torunia zjechał na przeciwległy pas ruchu, uderzył w osobowego opla a następnie zjechał w pobliskie pole.

W skutek zdarzenia, kierujący oraz pięcioro dzieci podróżujących busem, zostało przetransportowanych do pobliskich szpitali celem ustalenia obrażeń. Na chwilę obecną miejscowi policjanci prowadzą w tej sprawie postępowanie, które pozwoli ustalić wszystkie okoliczności i przyczyny wypadku.
 
 
Ponadto chwilę wcześniej w tym samym miejscu, doszło do kolizji z udziałem trzech aut. Z ustaleń mundurowych wynika, że 27-letnia kierująca volkswagenem  nie dostosowała prędkości do warunków drogowych, uderzyła w pojazd marki  Honda, który w wyniku przemieszczenia najechał na poprzedzającego go forda. Za wykroczenie kobieta została ukarana mandatem karnym.
 
W związku z dużą ilością zdarzeń drogowych apelujemy do kierowców o ostrożną, rozważną jazdę, zgodną z obowiązującymi przepisami.