joomla templates top joomla templates template joomla

Kierowca toyoty wypadł z drogi, zjechał do rowu, dachował i uderzył w drzewo. Do wypadku doszło pod Włocławkiem

info: Policja/Bydgoszcz włącz . Opublikowano w Motoyzacja sytuacja na drodze

 
Do wypadku doszło wczoraj w Krzyżówkach w powiecie lipnowskim. Auto zjechało z drogi, dachowało i uderzyło w drzewo. Przejeżdżający tamtędy policjant ze skępskiego posterunku zareagował natychmiast pomagając poszkodowanym wydostać się z auta.

Dyżurny lipnowskiej jednostki otrzymał we wtorek 8 grudnia zgłoszenie o wypadku w Krzyżówkach. Kierowca toyoty wypadł z drogi, zjechał do rowu, dachował i uderzył w drzewo. Na miejsce skierowano straż pożarną i policjantów "drogówki".
 
 
Jak się okazało na zdarzenie natychmiast zareagował policjant ze skępskiego posterunku, który w czasie wolnym od służby jechał tą drogą. Ruszył na pomoc poszkodowanym pomagając im wydostać się z wraku. Huk usłyszeli także strażacy z OSP Krzyżówki. Funkcjonariusze wydobyli z pojazdu poszkodowane osoby i udzielili im pomocy do czasu przyjazdu służb medycznych.
 
 
Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierowca stracił panowanie nad autem, gdy koło zjechało na pobocze drogi. Toyota wpadła do rowu, dachowała i uderzyła w drzewo. Kierujący corollą 75-latek był trzeźwy. Zarówno on, jak i pasażerowie auta trafili pod opiekę lekarzy.