joomla templates top joomla templates template joomla

Kierowca podczas nieprawidłowego manewru wymijania, doprowadził do zderzenia z trzema jadącymi prawidłowo pojazdami. 71-letni kierowca poniósł śmierć na miejscu, siedem osób przewiezionych do szpitala

info: Policja, Bydgoszcz włącz . Opublikowano w Motoyzacja sytuacja na drodze

Bydgoscy policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności wypadku, do którego doszło w niedzielę 8 września na drodze krajowej nr 10 w miejscowości Przyłubie w powiecie bydgoskim. Zderzyły się tam cztery samochody osobowe: honda, vw golf, peugeot oraz opel. Kierowca ostatniego z nich poniósł śmierć na miejscu. Siedem osób uczestniczących w zdarzeniu trafiło do szpitala.
 
 
W niedzielę około godziny 14:40 dyżurny bydgoskiej komendy otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu, do którego doszło na drodze krajowej nr 10 w Przyłubiu. 
 
 
Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący hondą, podczas nieprawidłowego manewru wymijania, doprowadził do zderzenia z trzema jadącymi prawidłowo  pojazdami  marek: VW Golf, Peugeot 207 i Opel Meriva. 
 
 
71-latek kierujący oplem poniósł śmierć na miejscu. Kierowca hondy oraz sześć kolejnych osób uczestniczących w zdarzeniu zostało przewiezionych do szpitala. Trzy z nich, po zaopatrzeniu medycznym, zostały zwolnione do domu, a cztery pozostały na obserwacji.
 
Bydgoscy policjanci prowadzą, pod nadzorem prokuratora, czynności zmierzające do wyjaśnienia wszystkich okoliczności tego tragicznego zdarzenia.