joomla templates top joomla templates template joomla

Kierowca osobówki poniósł śmierć na miejscu. Cysterna zderzyła się z autem osobowym pod Włocławkiem w Wistce Królewskiej

Agencja Informacyjna eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Motoyzacja sytuacja na drodze

 
Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności wypadku pojazdu ciężarowego i osobowego, do którego doszło na drodze K-62 pomiędzy Włocławkiem a Płockiem. W wyniku czołowego zderzenia kierujący osobowym renault 67-letni mieszkaniec Włocławka poniósł śmierć na miejscu.

Do wypadku doszło we wtorek 19 maja po godzinie 10 na drodze krajowej „62” łączącej Włocławek z Płockiem. Z relacji zgłaszających wynikało, że dwa pojazdy zderzyły się czołowo w miejscowości Wistka Królewska (gm. Włocławek) i jedna osoba jest zakleszczona w aucie. Przybyłe na miejsce służby rozpoczęły akcję ratowniczą, natomiast policjanci zabezpieczyli rejon zdarzenia.
 
 
Jak się okazało pomimo udzielonej pomocy 67-letni kierowca osobowego renault zmarł na miejscu, a kierujący pojazdem ciężarowym nie odniósł poważnych obrażeń. Po zakończeniu działań ratowniczych do swoich czynności przystąpili policjanci, którzy pod nadzorem prokuratora i z udziałem biegłego z dziedziny wypadków zbierali materiał dowodowy.
 
 
Z ich wstępnych ustaleń wynika, że 67-letni kierujący pojazdem renault jadąc od strony Włocławka z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do zderzenia się z ciężarówką daf. Przeprowadzone badanie trzeźwości 29-letniego kierowcy daf-a wykazało, że był on trzeźwy.

Okoliczności tego tragicznego w skutkach wypadku drogowego wyjaśni prowadzone śledztwo.