joomla templates top joomla templates template joomla

Dwie osoby poniosły śmierć na miejscu. Motorower zderzył się z lawetą. Wszystko wskazuje na to, że przyczyną wypadku było niezastosowanie się do znaku STOP

info: Policja, Bydgoszcz włącz . Opublikowano w Motoyzacja sytuacja na drodze

Dwie osoby poniosły śmierć na miejscu po tym, jak kierujący motorowerem marki Romet doprowadził do zderzenia z lawetą. Wszystko wskazuje na to, że przyczyną wypadku było niezastosowanie się do znaku STOP.
 
 
Do wypadku doszło dzisiaj (3.07.19) o 6:40 na skrzyżowaniu ulicy Niezłomnych z obwodnicą Mogilna. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 41–letni kierujący motorowerem marki Romet, na oznakowanym skrzyżowaniu, nie zatrzymał się przed znakiem „STOP” i wymuszając pierwszeństwo przejazdu doprowadził do zderzenia z prawidłowo jadącą w kierunku Wiecanowa lawetą.
 
 
Kierujący jednośladem oraz podróżująca z nim 39–letnia pasażerka (obydwoje z Mogilna), w wyniku odniesionych obrażeń, ponieśli śmierć na miejscu.
 
 
Utrudnienia na tym odcinku drogi trwały kilka godzin. Śledczy, pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Mogilnie, wyjaśniają teraz wszelkie okoliczności tego tragicznego zdarzenia.
 
 
 
Policjanci apelują do kierowców o szczególną ostrożność podczas jazdy. Nadmierna prędkość, lekceważenie znaków drogowych, prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu, a także lekkomyślność i brawura to wciąż najczęstsze przyczyny zdarzeń drogowych. Zwolnijmy, zachowajmy maksimum ostrożności, aby na naszych drogach nie dochodziło do niepotrzebnych tragedii.