joomla templates top joomla templates template joomla

Czołowe zderzenie dwóch samochodów pod Brodnicą. Kierujący vw transporter nie dostosował prędkości do warunków drogowych, zjechał na przeciwny pas ruchu i doprowadził do zderzenia

info: Policja, Brodnica włącz . Opublikowano w Motoyzacja sytuacja na drodze

Do czołowego zderzenia dwóch samochodów doszło w miniony wtorek na drodze krajowej nr 15 w Brodnicy. Kierowca jednego z pojazdów stracił uprawnienia do kierowania pojazdami za stworzenie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym.
 
 
W miniony wtorek 12 listopada kilka minut po godz. 14.00 w Brodnicy przy ul. Sądowej doszło do czołowego zderzenia dwóch pojazdów. 
 
Policjanci ruchu drogowego, którzy pojechali na miejsce zdarzenia ustalili, że kierujący pojazdem vw transporter nie dostosował prędkości do warunków drogowych, zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się czołowo z jadącym pojazdem hyundai. 
 
 
W wyniku zderzenia nikt nie odniósł obrażeń. Kierowcy pojazdów biorących udział w zdarzeniu byli trzeźwi. Funkcjonariusze zatrzymali uprawnienia do kierowania 21-letniemu kierowcy vw za stworzenie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Za swoje zachowanie mężczyzna odpowie przed sądem.