joomla templates top joomla templates template joomla

Czołowe zderzenie ciężarówki i samochodu osobowego. Dwie osoby zginęły w wypadku pod Toruniem. Policja prosi świadków o kontakt

info: Policja, Toruń włącz . Opublikowano w Motoyzacja sytuacja na drodze

W Steklinie w powiecie toruńskim doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. W czołowym zderzeniu ciężarówki i samochodu osobowego zginęły 2 osoby. Policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności tego zdarzenia oraz proszą świadków o kontakt.
 
 
W poniedziałek 2 grudnia około 7:05 na drodze krajowej nr 10 w Steklinie, pow. toruńskim, doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. 
 
 
Ze wstępnych ustaleń policjantów toruńskiej "drogówki" wynika, że kierujący osobowym oplem vectrą 55-latek, jadąc w kierunku Torunia, z nieustalonych przyczyn zjechał na lewy pas ruchu. Tam, zderzył się czołowo z jadącym z przeciwka ciężarowym mercedesem. 
 
 
W wyniku zdarzenia śmierć na miejscu poniósł kierowca i 49-letni pasażer "osobówki". Teraz, policjanci, pod nadzorem prokuratora, wyjaśniają wszystkie przyczyny i okoliczności tego zdarzenia. 
 
Wszystkie osoby, które były świadkami tego zdarzenia proszone są o osobisty lub telefoniczny kontakt z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym Komendy Miejskiej Policji w Toruniu, ul. Grudziądzka 17, tel. (56) 641 26 07 lub 112.