joomla templates top joomla templates template joomla

Cudem uniknęli śmierci". Pijany kierowca na łuku jezdni stracił panowanie nad autem i potrącił trzech nastolatków i kobietę

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Motoyzacja sytuacja na drodze

Pijany kierowca potrącił trzech nastolatków i kobietę. Do zdarzenia doszło po południu w niedzielę (25.02) w Zwierzyniu w woj. lubuskim. Wszyscy poszkodowani trafili do szpitala. 27-letni sprawca wypadku został zatrzymany, miał we krwi półtora promila alkoholu.
 
 
- 27-letni mieszkaniec tego regionu na łuku jezdni stracił panowanie nad autem. Mężczyzna skończył swoją podróż na chodniku, którym poruszały się cztery osoby. Trzech 15-latków, z których dwóch prowadziło rowery, oraz 43-letnia kobieta. Wszystkie te osoby zostały przetransportowane do szpitala. Cudem uniknęły śmierci – relacjonował Marcin Maludy z policji w Gorzowie Wielkopolskim.
 
 
Jak zapewnił Tomasz Grzechnik, ordynator oddziału chirurgii dziecięcej Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie Wielkopolskim, obrażenia doznane przez potrąconych nie zagrażają ich życiu i po kilkudniowej obserwacji wrócą ze szpitala do domu.sławcu.