joomla templates top joomla templates template joomla

Auto warte nawet ponad pół miliona zł do kasacji. Kierowca lamborghini stracił panowanie nad pojazdem na A1 i uderzył w bariery ochronne. Auto stanęło w płomieniach

info: Policja, Grudziądz włącz . Opublikowano w Motoyzacja sytuacja na drodze

 
Dzisiaj rano, w okolicach Torunia, doszło do bardzo poważnego zdarzenia w ruchu drogowym na trasie A1. Kierowca pojazdu marki lamborghini gallardo jadąc w kierunku Łodzi nagle stracił panowanie nad pojazdem , zjechał na lewy pas i uderzył w bariery ochronne. Wtedy auto stanęło w płomieniach.

Dzisiaj tj. 02.09.2020 roku tuż po godz. 7:00, na trasie autostrady A 1, w odległości około 300 metrów od węzła Lubicz, doszło do zdarzenia w ruchu drogowym. Na miejsce dyżurny policji skierował policjantów Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Toruniu.
 
 
Z ich ustaleń wynika, że 42- letni kierowca z okolic Gdańska jadąc pojazdem marki lamborghini gallardo w kierunku Łodzi , nagle straciła panowanie nad pojazdem , zjechał na lewy pas ruchu i uderzył w bariery ochronne. Nagle auto stanęło w płomieniach. Z pomocą przyszli strażacy, którzy również jechali tą samą trasą.Trzech służy w Jednostce Ratowniczo Gaśniczej w Pucku i trzech w JRG w Wejherowie. Jechali tą samą trasą na szkolenie do Bydgoszczy .
 
 
 Kierowca z obrażeniami związanymi m.in. z pożarem trafił do jednego z toruńskich szpitali. Teraz na miejscu pracowali policjanci, którzy zabezpieczali ślady i ustalali przyczynę tej kolizji. Kierowcy jadący w stronę Łodzi mogli napotkać na utrudnienia związane z usuwaniem jej skutków.
 
Zdjęcia do informacji z płonącym autem i akcją gaśniczą zostały zrobione przez strażaków z obu jednostek pozostałe wykonali policjanci.