joomla templates top joomla templates template joomla

Auto na łuku drogin zjechało na przeciwny pas ruchu i zderzyło się z innym pojazdem 19-letnia kierująca renault i 27-letni pasażer z poważnymi obrażeniami ciała zostali przetransportowani do szpitali

Agencja Informacyjna eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Motoyzacja sytuacja na drodze

Nakielscy policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności wypadku, do jakiego doszło wczoraj w Gorzeniu. Po zderzeniu auta osobowego z dostawczym 6 osób trafiło do szpitali.
 
 
Zgłoszenie o wypadku drogowym w miejscowości Gorzeń gm. Nakło dyżurny nakielskiej komendy otrzymał w poniedziałek 6 marca około godziny 16.15. Na miejscu, prócz służb medycznych i straży pożarnej, pracowali też mundurowi z nakielskiego referatu ruchu drogowego i kryminalni.
 
Jak wynika ze wstępnych ustaleń śledczych, kierująca pojazdem marki renault megane, na łuku drogi, z nieustalonych przyczyn zjechała na przeciwny pas ruchu, gdzie zderzyła się z volkswagenem LT. 19-letnia kierująca renault i 27-letni pasażer z poważnymi obrażeniami ciała zostali przetransportowani do szpitali.
 
 
Na hospitalizację przewieziony został także 46-letni kierowca volkswagena i trzech pasażerów tego auta.
Okoliczności tego wypadku są wyjaśniane. Postępowanie w sprawie prowadzą policjanci nakielskiego wydziału kryminalnego nadzorowani przez prokuratora.