joomla templates top joomla templates template joomla

Pięć premier marki Kia na salonie samochodowym we Frankfurcie

newss.pl włącz . Opublikowano w Motoryzacja wiadomości

altDoskonałą oprawą światowej premiery nowego modelu Kia Venga na  63 Międzynarodowym Salonie Samochodowym we Frankfurcie będzie ekspozycja aż pięciu egzemplarzy tego przestronnego i dynamicznego hatchbacka segmentu B w specjalnej „strefie Venga” przez całe 13 dni trwania  wystawy.

Na rondzie bezpieczniej

newss.pl włącz . Opublikowano w Motoryzacja wiadomości

Zastąpienie skrzyżowania rondem może zmniejszyć liczbę wypadków nawet o 40%*. W dużej mierze wynika to z geometrii ronda, która zmusza kierowców do ograniczenia prędkości i zachowania szczególnej ostrożności wobec pozostałych uczestników ruchu.  Jednak na rondzie obowiązują konkretne zasady, o których kierowcy często zapominają.

Fiat Yamaha Cup o krok od rozstrzygnięć w Poznaniu

newss.pl włącz . Opublikowano w Motoryzacja wiadomości

Podczas przedostatniej rundy pucharu motocyklowego Fiat Yamaha Cup znów nie zabrakło emocji i przetasowań na czele klasyfikacji generalnej. Na jeden wyścig przed końcem sezonu znamy już składy pierwszych trójek w klasach R1 i R6, ale kolejność nazwisk wciąż stoi pod znakiem zapytania.

Roman Paszke pobił rekord trasy Świnoujście - Gdynia!

newss.pl włącz . Opublikowano w Motoryzacja wiadomości

Na odcinku Świnoujście – Hel wygrało Renault Megane ECO2. Nowy rekord na trasie Świnoujście – Gdynia wynosi 13 godzin, 7 minut, 40 sekund i został ustanowiony w nocy z soboty na niedzielę, tj. z 29-30 sierpnia przez Romana Paszke na jednostce GEMINI 3.

Nowe Porsche 911 Turbo

autocentrum.pl włącz . Opublikowano w Modele aut - Porsche

altPorsche zaprezentuje nowy model 911 Turbo (7 generacji) we wrześniu – premiera będzie miała miejsce podczas salonu samochodowego IAA we Franfurcie, ale wcześniej uchyla rąbka tajemnicy. Auto zostało nie tylko odświeżone stylistycznie, ale, co o wiele ważniejsze, znacznie zmodernizowane technologicznie.

Próba pobicia rekordu na trasie Świnoujście-Gdynia

newss.pl włącz . Opublikowano w Motoryzacja wiadomości

Roman Paszke planuje pobicie rekordu na trasie Świnoujście-Gdynia! Załoga płynąca wzdłuż polskiego wybrzeża jednym z najszybszych jachtów na świecie będzie jednocześnie rywalizować z Renault Megane ECO2 prowadzonym przez Marcina Ślęzaka i pilota Andrzeja Bownika na odcinku Świnoujście-Hel.

Szkolenie kierowców obsługujących flotę Renault podczas EuroBasket 2009

newss.pl włącz . Opublikowano w Motoryzacja wiadomości

Slalom na płycie poślizgowej, próba hamowania samochodem z dodatkowym obciążeniem 800 kg czy cofanie z wykorzystaniem wyłącznie lusterek bocznych.  To tylko niektóre manewry jakie – pod okiem trenerów Szkoły Jazdy Renault – wykonywali kierowcy - wolontariusze, którzy będą obsługiwać flotę samochodów Renault podczas zbliżających się Mistrzostw Europy w Koszykówce.

Fiat Punto Evo wyposażony w "Blue&Me-TomTom"

newss.pl włącz . Opublikowano w Motoryzacja wiadomości

Grupa Fiat Automobiles i TomTom poinformowały, że obydwie firmy wspólnie przygotowały zintegrowane, przewoźne urządzenie do nawigacji: Blue&Me - TomTom. Urządzenie to, które jest wynikiem współpracy nawiązanej pomiędzy tymi dwiema firmami, zostanie zaprezentowane po raz pierwszy w nowym Fiacie Punto Evo podczas zbliżającego się Salonu Samochodowego we Frankfurcie.

Fiat Bravo 1.6 Multijet

Klaudiusz Madeja ; autocentrum.pl włącz . Opublikowano w Testy samochodowe

altSportowa sylwetka Fiata Bravo plus do tego czarny kolor nadwozia i efektowne wykończenie wnętrza od razu zrobiły na mnie dobre wrażenie. Całości znakomitego efektu dopełniają 17- calowe, srebrno – czarne felgi z lekkich stopów. Do tego obszyta starannie skórą, wyprofilowana kierownica i równie ładnie wyglądająca dźwignia zmiany biegów.

Saab 9-5 Sedan model 2010

autocentrum.pl włącz . Opublikowano w Modele aut - inne auta

altPoczątek ery wyrazistego stylu projektowania szwedzkiej marki premium. Wygląd przedniej części nawiązuje do poprzednich modeli, ale także koncepcyjnego Aero X, inspirowanego skandynawską stylistyką oraz lotniczym dziedzictwem marki.

Debiut światowy: Fiat Punto Evo debiutuje na Salonie Samochodowym we Frankfurcie

newss.pl włącz . Opublikowano w Motoryzacja wiadomości

Fiat Punto Evo, ewolucja Grande Punto, zadebiutuje na kolejnym Salonie Samochodowym we Frankfurcie. Ma on powtórzyć sukces swojego poprzednika i dzięki swym innowacyjnym cechom stać się swoistym wzorem do naśladowania w kategoriach: innowacja, bezpieczeństwo i styl.