joomla templates top joomla templates template joomla

Brawurowa jazda mogła się skończyć tragicznie. 30 punktów karnych na trasie z Bydgoszczy do Świecia

KWP Bydgoszcz/x-news włącz . Opublikowano w Motoyzacja sytuacja na drodze

Wyczyny kierowcy na trasie Bydgoszcz-Świecie wprawiły w osłupienie doświadczonych policjantów. Trudno skomentować, jak można jeździć w tak brawurowy i niebezpieczny sposób. W ostatnim czasie na skrzynkę mailową „STOP AGRESJI DROGOWEJ”, prowadzoną przez policjantów KWP w Bydgoszczy, internauta przysłał film, który wprawił w osłupienie nawet funkcjonariuszy. 

Pogoda daje o sobie znać. Czołowe zderzenie samochodów osobowych. Ranna 7-letnia dziewczynka i kobieta kierująca pojazdem

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Brodnica włącz . Opublikowano w Motoyzacja sytuacja na drodze

Do czołowego zderzenia pojazdów doszło w poniedziałek w miejscowości Ryte Błota. Ranna w wypadku została kierująca i 7 letnia pasażerka jednego z pojazdów biorących udział w zdarzeniu. Brodniccy policjanci wyjaśniają okoliczności i przyczyny wypadku. 

O krok od tragedii na S3. Laweta odczepiła się od samochodu

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Motoyzacja sytuacja na drodze

Do niecodziennej sytuacji doszło na trasie szybkiego ruchu S3 w kierunku Poznania, na wysokości Skwierzyny. W pewnym momencie kierowcy ze Szczecina odczepiła się laweta, na której przewoził samochód. Mogło się skończyć tragicznie. 

Czołowe zderzenie z TIR-em. Dwoje dzieci i kierująca pojazdem mieszkanka powiatu grudziądzkiego ponieśli śmierć na miejscu

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Świecie włącz . Opublikowano w Motoyzacja sytuacja na drodze

Na obwodnicy Świecia doszło wczoraj do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. W wyniku zderzenia bmw z TIR-em zginęła 44-letnia kierująca osobowym autem oraz dwoje jej dzieci. Śledztwo prowadzone w tej sprawie pod nadzorem prokuratora wyjaśni przyczyny i okoliczności tej tragedii. 

Areszt dla seryjnego włamywacza

A.W./eSerwis.info;info/fot.: Komenda Policji, Będzin włącz . Opublikowano w Motoyzacja sytuacja na drodze

Decyzją będzińskiego sądu najbliższe dwa miesiące spędzi w areszcie 27-letni katowiczanin, który wraz ze swoim kompanem, wykorzystując urządzenie zakłócające pracę autoalarmów, okradał samochody zaparkowane na przysklepowych parkingach.

Kierowca i pasażer ponieśli śmierć na miejscu. Samochód wpadł w poślizg i uderzył czołowo w ciężarówkę

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Nakło włącz . Opublikowano w Motoyzacja sytuacja na drodze

Kierowca i pasażer ponieśli śmierć na miejscu. Śmierć na miejscu Śmiertelny wypadek w miejscowości Wieszki. Zginął kierowca i pasażerka. 21-letni kierowca opla oraz 17-letnia pasażerka ponieśli śmierć w wypadku do jakiego doszło pod Bydgoszczą w miejscowości Wieszki. 

Uwaga łosie na drodze. Już dwie kolizje z udziałem zwierząt

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Włocławek włącz . Opublikowano w Motoyzacja sytuacja na drodze

Przejeżdżając przez tereny leśne kierowcy winni uważać na leśne zwierzęta. W ciągu ostatnich kilkunastu godzin na naszych drogach doszło do dwóch kolizji z udziałem łosi. Na szczęście kierowcom nic poważnego się nie stało. Zwierzęta niestety zginęły.