joomla templates top joomla templates template joomla

Nie wyrobił i uderzył w słup, a następnie dachował w centrum Bydgoszczy. 21-letni kierowca był pijany

T.W./eSerwis.info; info: Policja, Bydgoszcz włącz . Opublikowano w Motoyzacja sytuacja na drodze

21-latek odpowie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości i spowodowanie kolizji. Całe zdarzenie zarejestrował miejski monitoring. Mężczyzna stracił panowanie nad pojazdem i dachował przy rondzie Bernardyńskim. Teraz za swoje postępowanie będzie odpowiadać przed sądem. 

Czołowe zderzenie samochodu osobowego, który zjechał na przeciwległy pas ruchu z ciężarówką w miejscowości Jabłonowo Zamek

T.W./eSerwis.info; info: Policja, Brodnica włącz . Opublikowano w Motoyzacja sytuacja na drodze

W piątek z rana w miejscowości Jabłonowo Zamek, doszło do zderzenia samochodu osobowego z ciężarową scanią. W wyniku zdarzenia, samochód ciężarowy z naczepą, przewożący mrożoną żywność doszczętnie spłonął. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie odniósł obrażeń. 

Masakra na Rondzie Fordońskim. Ciężarówka zmiażdżyła taksówkę. Trzy osoby poniosły smierć na miejscu

T.W./eSerwis.info; info: Policja, Bydgoszcz; fot: screen/TVP3 Bydgoszcz włącz . Opublikowano w Motoyzacja sytuacja na drodze

W środę 17 maja na Rondzie Fordońskim w Bydgoszczy doszło do tragicznego wypadku, w wyniku którego śmierć poniosły trzy osoby- kierowca taksówki oraz dwoje pasażerów. Z ustaleń policjantów wynika, że kierowca samochodu ciężarowego nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu taksówce, która znajdowała się na rondzie. 

Trochę się spieszył. Pędził prawie 200 km/h. Policjanci z Bydgoszczy zatrzymali pirata drogowego, który niemal dwukrotnie przekroczył dopuszczalną prędkość

KWP Bydgoszcz/x-news włącz . Opublikowano w Motoyzacja sytuacja na drodze

Policjanci z bydgoskiego wydziału ruchu drogowego namierzyli kierowcę toyoty, który przekroczył prędkość. Do zdarzenia doszło wieczorem na ulicy Armii Krajowej w Bydgoszczy. Funkcjonariusze zarejestrowali wykroczenie policyjnym wideorejestratorem. 

Straszliwy widok, auto praktycznie przestało istnieć. Czołowe zderzenie z ciężarówką na obwodnicy Gorzowa. Zginęły dwie osoby

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Motoyzacja sytuacja na drodze

Na obwodnicy Gorzowa Wielkopolskiego S3 samochód osobowy zderzył się czołowo z ciężarówką. Zginęły dwie osoby. Ze wstępnych ustaleń wynika, że audi w momencie wyprzedzania jednej ciężarówki - wpadło pod nadjeżdżający z przeciwka drugi samochód ciężarowy - informuje st. sierż. Maciej Kimet z policji w Gorzowie. 

W ciężarówce "wystrzeliła" opona. Trzy osoby nie żyją, cztery ciężko ranne

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Motoyzacja sytuacja na drodze

Trzy osoby zginęły na miejscu, a cztery w stanie ciężkim trafiły do szpitala po zderzeniu ciężarówki z dwoma samochodami osobowymi na drodze krajowej nr 8 między Wyszkowem a Ostrowią Mazowiecką. - Ze wstępnych relacji wynika, że doszło do uszkodzenia opony, przedniej lewej. 

Samochód osobowy uderzył na autostradzie niedaleko Grudziądza w Warlubiu w tył ciężarówki. Jedna osoba zginęła, a dwie zostały poszkodowane

T.W./eSerwis.info; info: PSP, Toruń, KPP Świecie włącz . Opublikowano w Motoyzacja sytuacja na drodze

Do tragicznego zdarzenia doszło w piątek 2 czerwca na odcinku autostrady A1 w okolicy miejscowości Warlubie. Jadący w kierunku Łodzi samochód osobowy najechał z nieznanych przyczyn na tył samochodu ciężarowego. Dwie osoby z obrażeniami zostały poszkodowane i zabrane do szpitala. 

Śmierć motocyklisty pod Bydgoszczą. 32-letni motocyklista wyprzedzając pojazd w miejscowości Kruszyn uderzył w przyczepę. Zginął na miejscu

T.W./eSerwis.info; info: Policja, Bydgoszcz włącz . Opublikowano w Motoyzacja sytuacja na drodze

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają dokładne przyczyny i okoliczności tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Zginął motocyklista. 32-latek podczas wyprzedzania uderzył w przyczepę. Do zdarzenia doszło w czwartek 11 maja po godzinie 17:00 w miejscowości Kruszyn na DK 10. 

15 osób przewiezionych do szpitla. Tramwaj i autorkar zderzyły się przy Jagiellońskiej w Bydgoszczy

T.W./eSerwis.info; info: Policja, Bydgoszcz włącz . Opublikowano w Motoyzacja sytuacja na drodze

Policjanci ustalają dokładne przyczyny i okoliczności zdarzenia drogowego w centrum miasta. Tramwaj i autokar zderzyły się na skrzyżowaniu przy ulicy Jagiellońskiej. 15 osób trafiło do szpitali na badania. W poniedziałek 10 kwietnia około godziny 09:30 dyżurny bydgoskiej policji otrzymał informację o zdarzeniu drogowym z udziałem tramwaju i autobusu. 

Drzewo wbiło się w pojazd, kierowca nie miał szans. Jadący oplem zjechał z drogi i uderzył w drzewo, poniósł śmierć na miejscu

T.W./eSerwis.info; info: Policja, Bydgoszcz; fot: OSP KSRG Gościeradz włącz . Opublikowano w Motoyzacja sytuacja na drodze

W czwartek 30 marca na drodze wojewódzkiej nr 244 na wysokości miejscowości Bożenkowo doszło do nieszczęśliwego wypadku, w wyniku którego śmierć poniósł 51-letni mężczyzna jadący oplem astra. Z niewyjaśnionych przyczyn zjechał on na pobocze i uderzył w drzewo.

Wypadek pod Włocławkiem. Kierowca osobowego auta, na skutek odniesionych obrażeń, zginął na miejscu

T.W./eSerwis.info; info: Policja, Włocławek włącz . Opublikowano w Motoyzacja sytuacja na drodze

Policjanci z Włocławka, pod nadzorem prokuratora, wyjaśniają okoliczności tragicznego w skutkach wypadku. Na skutek zderzenia dwóch aut zginął 23-letni kierowca. We wtorek przed 21.00 w miejscowości Wiktorowo, pow. włocławski, doszło do tragicznego w skutkach wypadku. 

Dwa karambole na autostradzie A1. 63 auta rozbite, ponad 20 rannych, 5 w stanie ciężkim

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Motoyzacja sytuacja na drodze

Rano na autostradzie A1 doszło do dwóch karamboli. W okolicy Piotrkowa Trybunalskiego zderzyły się w sumie 63 pojazdy. 20 osób jest rannych, pięć jest w ciężkim stanie. Autostrada jest całkowicie wyłączona z ruchu w rejonach węzłów Piotrków-Bełchatów.