joomla templates top joomla templates template joomla

Światowa Premiera Nowy Fiat Doblo: narodziny pierwszego "family space"

newss.pl włącz . Opublikowano w Motoryzacja wiadomości

altPrzedstawiamy nowe Doblò, samochód Fiata, którego największym atutem jest przestrzeń. To przestrzeń, którą można dzielić z rodziną i przyjaciółmi, doskonałe miejsce dla podróżujących i ceniących sobie towarzystwo. Doblò to doskonały wybór zarówno do spędzania wolnego czasu, jak i do pracy.

Fiat 500 i 500C - debiut nowego silnika 1.3 Multijet II 95 KM (Euro5)

newss.pl włącz . Opublikowano w Motoryzacja wiadomości

Do gamy modeli Fiat 500 i 500C wprowadzono nowy silnik 1.3 Multijet II (Euro5), z systemem Start&Stop, który osiąga moc 95 KM przy 4000 obr/min i moment obrotowy 200 Nm przy 1.500 obr/min. Nowy silnik zapewnia świetne osiągi, (prędkość maksymalna: 180 km/h, od 0 do 100km/h w 10,7 sekundy) połączone z ograniczonym zużyciem paliwa - 3,9 l/100km w cyklu mieszanym i niską emisją CO2 - 104 g/km.

Jesienne przymrozki na drogach

newss.pl włącz . Opublikowano w Motoryzacja wiadomości

Jesienne przymrozki mogą stanowić dla kierowców większe zagrożenie na drogach niż zimowa pogoda z temperaturami znacznie poniżej zera. Na tworzącym się podczas przymrozków lodzie zalega cienka i bardzo śliska warstwa wody, która pozostaje w stanie ciekłym nawet poniżej temperatury zamarzania!*

Sukces pierwszej edycji Abarth Race Day na torze wyścigowym we Franciacorta

newss.pl włącz . Opublikowano w Motoryzacja wiadomości

Około 1000 samochodów marki Abarth z całej Europy zebrało się w sobotę 14 listopada na torze wyścigowym we Franciacorta (prowincja Brescia) z okazji pierwszej edycji imprezy Abarth Race Day. Dzień w całości poświęcony był pasjonatom firmy ze skorpionem w logo a każdy z 3 000 uczestników znalazł coś dla siebie.

Fiat Auto Poland wspiera szkolenie zawodowe młodzieży

newss.pl włącz . Opublikowano w Motoryzacja wiadomości

W dniu 17 listopada br., w Zespole Szkól Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego w Oświęcimiu dokonano uroczystego otwarcia warsztatu samochodowego i sal szkoleniowych, które powstały dzięki zaangażowaniu w to przedsięwzięcie Fiat Auto Poland.

II eliminacja Jesiennego Grand Prix Wrocławia

autocentrum.pl włącz . Opublikowano w Motoryzacja wiadomości

alt8 listopada 2009 roku na Torze Rakietowa we Wrocławiu 38 kierowców, w tym dwie panie, rywalizowało w II eliminacji Jesiennego Grand Prix Wrocławia. Uczestnikom dopisała pogoda – było chłodno, ale nie padało. Zawody odbywały się na suchej jezdni, z wyjątkiem celowo skraplanej płyty poślizgowej...

40 lat firmy SOFASA

newss.pl włącz . Opublikowano w Motoryzacja wiadomości

W 1969 roku przedstawiciele państwowego wówczas koncernu Regie Nationales Renault oraz Rządu Kolumbii podpisali umowę o licencyjnym montażu samochodów, dając tym samym początek działalności firmie SOFASA. Zakłady Renault w Kolumbii obchodzą w tym roku 40. rocznicę powstania.

Fiat Panda - rynkowy przebój o 6 000 zł tańszy

newss.pl włącz . Opublikowano w Motoryzacja wiadomości

Fiat Auto Poland opublikował nowe promocyjne ceny modelu Panda. Najchętniej wybierana przez Klientów w Polsce Panda w wersji Actual jest teraz tańsza o 6 000 zł i kosztuje 26 990 zł. Otwierająca cennik, wersja Fresh jest dodatkowo o 1 000 zł tańsza z ceną promocyjną na poziomie 25 990 zł.

Nowe silniki w gamie Alfa Romeo MiTo

newss.pl włącz . Opublikowano w Motoryzacja wiadomości

Czarujące i pełne charakteru, wszystkie modele Alfa Romeo oferują wybór doskonałych silników, w pełni wyposażonych w nowe technologie i niecierpliwie szykujące się do startu. Ich silniki są idealnym ucieleśnieniem sportowej duszy, która od zawsze czyniła Alfa Romeo marką wyjątkową.

Małe, niebieskie z dwoma pasami - powrót Renault Gordini

newss.pl włącz . Opublikowano w Motoryzacja wiadomości

altKultowe Gordini, będące symbolem francuskiego sukcesu, było przyczyną drżenia serc kilku generacji kierowców zafascynowanych sportowymi emocjami. Niebieski kolor, białe pasy, grill z czterema okrągłymi światłami bezpośrednio kojarzą się z tym modelem, zajmującym ważne miejsce w sportowej tradycji Renault.

Trzybryłowy światowiec

autocentrum.pl włącz . Opublikowano w Modele aut - inne auta

altFluence to nowy sedan przygotowany w oparciu o istniejące już w gamie samochodów Renault i Nissana rozwiązania. Zbudowano je na platformie Megane III, wykorzystując tylne zawieszenie Nissana Sentry, klimatyzację stosowaną w Lagunie i Megane oraz silników z koncernowego portfolio.