joomla templates top joomla templates template joomla

FIAT i SOLLERS zawierają globalny sojusz w Rosji

newss.pl włącz . Opublikowano w Motoryzacja wiadomości

FIAT S.p.A. i SOLLERS zapowiedziały utworzenie globalnego sojuszu w formie joint venture w zakresie produkcji samochodów osobowych i terenowych. List intencyjny został podpisany przez Vadima Szwecowa , Dyrektora Generalnego SOLLERS i Sergio Marchionne, Dyrektora Generalnego Grupy Fiat, w obecności premiera Rosji, Władimira Putina.

Puchar Abarth 500 Rally Selenia i Challenge Abarth - BFGoodrich.

newss.pl włącz . Opublikowano w Motoryzacja wiadomości

W tym roku na rajdowych odcinkach specjalnych zadebiutuje Abarth 500 R3T, którego zobaczymy w dwóch włoskich seriach pucharowych: Puchar Abarth 500 Rally Selenia i Challenge Abarth - BFGoodrich.

Uruchamianie silnika przy -20*C

newss.pl włącz . Opublikowano w Motoryzacja wiadomości

Warto pamiętać, że produkty dedykowane motoryzacji są tak opracowane, by zapewnić ich skuteczne działanie oraz zabezpieczyć części i całe układy w pojazdach przed uszkodzeniem lub innymi skutkami ubocznymi.

Tempomat motocyklowy - gadget czy konieczność

newss.pl włącz . Opublikowano w Motoryzacja wiadomości

altKilkusetkilometrowe wycieczki motocyklem dostarczają niezapomnianych wrażeń. Jednakże długotrwałe prowadzenie motoru mocno nadwyręża nadgarstki kierowców i może prowadzić do skurczy dłoni. Właśnie z tego powodu coraz popularniejsze stają się motocyklowe tempomaty.

Światowa premiera całkowicie nowego Sportage odbędzie się na salonie w Genewie

newss.pl włącz . Opublikowano w Motoryzacja wiadomości

altKoncern Kia Motors Corporation opublikował dziś pierwsze zdjęcia całkowicie nowego Sportage, którego światowa premiera odbędzie się 2 marca podczas salonu samochodowego w Genewie. Nowy SUV będzie dłuższy, niższy i szerszy od swojego poprzednika oferując tym samym więcej miejsca zarówno dla pasażerów jak i przewożonego przez nich bagażu.

Sprzedaż aut Renault i Dacia w Polsce w styczniu 2010

newss.pl włącz . Opublikowano w Motoryzacja wiadomości

Wynik styczniowej sprzedaży samochodów Renault i Dacia w Polsce jest lepszy o ponad 10% od wyniku osiągniętego w analogicznym okresie ubiegłego roku. Sprzedaż modeli Dacia w porównaniu do stycznia 2009 roku jest większa aż o prawie 84%.

Pierwszy tor Formuły 1 w Polsce

autocentrum.pl włącz . Opublikowano w Motoryzacja wiadomości

alt28 i 29 listopada 2009 roku we Wrocławiu odbędzie się uroczysta premiera pierwszego w Polsce toru Formuły 1. Stolica Dolnego Śląska zwyciężyła w ogólnopolskim plebiscycie Torformuly1.pl na najlepszą potencjalną lokalizację toru F1 w naszym kraju, wyprzedzając Gdynię, Kraków i Warszawę.

Renault w Indiach

newss.pl włącz . Opublikowano w Motoryzacja wiadomości

Renault ogłosiło zamiar wprowadzenia swoich pojazdów na rynek indyjski. Pierwszymi modelami, które w 2011 roku opuszczą fabrykę w Chennai będą Fluence i Koleos. Z okazji niedawnego salonu Auto Expo, który odbył się w New Delhi, ogłosiliśmy naszą mapę drogową dotyczącą wprowadzenia na rynek indyjski licznych pojazdów z naszego międzynarodowego portfolio.

Fiat powraca na linię startu z Fiat Yamaha Team 2010

newss.pl włącz . Opublikowano w Motoryzacja wiadomości

Fiat Automobiles wraz z oficjalnym zespołem Yamahy, Fiat Yamaha Team, powraca do Mistrzostw Świata MotoGP również w sezonie 2010. Po sukcesach w sezonach 2008 i 2009: zdobyciu dwóch tytułów Mistrza Świata kierowców przez Valentino Rossi, dwóch tytułów Mistrza Świata w klasyfikacji zespołów przez Fiat Yamaha Team...

Kia Soul w finale "World Car of the Year" oraz "World Car Design of the Year"

newss.pl włącz . Opublikowano w Motoryzacja wiadomości

altNadzwyczaj dobrze przyjęty na polskim rynku Soul zdobył właśnie nominacje do prestiżowych wyróżnień „World Car of the Year” – WCOTY  (Światowy samochód roku) oraz „World Car Design of the Year” (Światowy design roku) znanej organizacji World Car Awards.

Mazda i osiemnastka Asseco Prokom Gdynia

newss.pl włącz . Opublikowano w Modele aut - inne auta

Wbrew pozorom nie chodzi o pełnoletniość drużyny, lecz liczbę samochodów Mazdy w jej flocie. W drodze po siódmy tytuł, sześciokrotnym z rzędu Mistrzom Polski w koszykówce, towarzyszą modele Mazda3 i Mazda6.

Uważaj, jeżdżąc podczas choroby

newss.pl włącz . Opublikowano w Motoryzacja wiadomości

Prowadzenie samochodu podczas ostrego przeziębienia może być tak samo niebezpieczne jak jazda po wypiciu alkoholu. Przeziębiony kierowca może w trakcie jazdy potrzebować aż o 10 procent więcej czasu na reakcję niż osoba zdrowa.*

Pierwszy crashtest używanej hybrydy

autocentrum.pl włącz . Opublikowano w Testy samochodowe

altJak bezpieczne są samochody z napędem hybrydowym w razie wypadku nie wiadomo, głównie ze względu na brak informacji na temat takich zdarzeń w praktyce. Pierwsze odpowiedzi daje nam jednak pierwszy crashtest samochodu hybrydowego, przeprowadzony w październiku 2009 roku w ...