joomla templates top joomla templates template joomla

Ford Fiesta 1.6 Sport

Klaudiusz Madeja ; autocentrum.pl włącz . Opublikowano w Testy samochodowe

alt3-drzwiowa wersja Sport Fiesty robi duże wrażenie z zewnątrz. Nowoczesna sylwetka, przetłoczenia z boku i wydłużone światła przednie sprawiają, że samochód jest jakby pochylony do przodu. Sportowego charakteru dodatkowo nadaje nisko umieszczony, ładnie wyprofilowany...

Renault Thalia 1,5 dCi

Klaudiusz Madeja ; autocentrum.pl włącz . Opublikowano w Testy samochodowe

altNa ulotce dostarczonej przez producenta do nowej Thalii można przeczytać, że będziemy jeździć wersją „All Inclusive”. Oznacza to skok ceny z 36 250,- do 52 250,- Pln. W tej kwocie jedynie lakier metaliczny jest opcją dodatkową za 1 600,- Pln. Natomiast w wersji „All Inclusive", w cenie samochodu, dostajemy m.in.:

Podporządkowany funkcjonalności - Honda Jazz 1.2 i-VTEC Trend

Klaudiusz Madeja ; autocentrum.pl włącz . Opublikowano w Testy samochodowe

altHonda Jazz cieszy się sporym powodzeniem wśród klientów. Jej, niedawno odnowiony wygląd nie poraża, nie szokuje a po prostu łatwo przypada do gustu. Tutaj mamy do czynienia z podporządkowaniem sylwetki do funkcjonalności.

Skoda Superb 3.6 4x4 Elegance

Klaudiusz Madeja ; autocentrum.pl włącz . Opublikowano w Testy samochodowe

alt II generacja czeskiej limuzyny z napędem na cztery koła i silnikiem V6. Po przejęciu pakietu kontrolnego przez VW, Skoda ma się bardzo dobrze.

Loeb na Karowej

autocentrum.pl włącz . Opublikowano w Motoryzacja wiadomości

alt15 tys. widzów obserwowało przejazd rajdowych Citroenów, w tym C4 WRC.21 czerwca 2009 roku w Warszawie, na słynnej ulicy Karowej odbył się pokaz rajdowych Citroenów C4 WRC. Za kierownicą C4 WRC zasiedli – Sébastien Loeb (5-krotny mistrza świata) i jego kolega z zespołu Citroena Dani Sordo.

Parada mocy z Pentagonu

Przemysław Chudy ; autocentrum.pl włącz . Opublikowano w Modele aut - inne auta

altAmerykańskie siły zbrojne wiedzą co duzi chłopcy lubią najbardziej. Ponieważ Image amerykańskiej armii jak na razie znajduje się głęboko w „piwnicy”, jako środek do rekrutacji mają posłużyć dwa gorące Showcars. Kto chciałby jeździć wojskowym Hummerem, kiedy w Airforce znajdują się takie bolidy?

Le Mans 2009 - Dominacja diesli Peugeot

autocentrum.pl włącz . Opublikowano w Motoryzacja wiadomości

altZa trzecim razem marce Peugeot udało się pokonać dominujące od lat w Le Mans Audi i zakończyć wieloletni prymat marek niemieckich (pojazdów i silników). 24-godzinny wyścig Le Mans rozgrywany w dniach 13/14 czerwca 2009 roku przebiegał pod dyktando prototypów marki Peugeot (model 908 HDi FAP), które odniosły podwójny sukces.

Tajemniczy crashtest Tata Nano

autocentrum.pl włącz . Opublikowano w Testy samochodowe

alt14 lipca 2009 roku Tata Motors przeprowadziła testy zderzeniowe wersji azjatyckiej modelu Nano. Jak wypadły niewiadomo... ponieważ nie podano wyników. Próba w centrum MIRA koło Birmingham / Wielka Brytania odbyła się w obecności przedstawicieli BVCA (Britain’s Vehicle Certification Authority) oraz ...

Kia No 3 w Polsce

autocentrum.pl włącz . Opublikowano w Modele aut - inne auta

altNa wystawie produktów koreańskich w Pałacu Kultury i Nauki. W salonach pod koniec roku.W dniach 7-9 lipca 2009 roku w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie odbędzie się wystawa produktów koreańskich „Korea Products Exhibitions", w ramach której zaprezentuje się ponad 50 firm koreańskich, w tym Kia Motors Polska, która zaprezentuje po raz pierwszy w Polsce samochód koncepcyjny Kia No 3.

Ford Cougar - ofiara wyobraźni

Michał Rogoziński ; autocenstum.pl włącz . Opublikowano w Testy samochodowe

altLuksusowe Gran Turismo. Szybkie, ale nie przesadnie. Wygodne, lecz tylko z przodu. Krzykliwe, za to z klasą. Pomimo tych intrygujących zalet, Ford nie miałby nic przeciwko, gdyby tego samochodu nie było. Ceny modeli używanych są atrakcyjne, jak ludzie wychodzący z centrum odnowy biologicznej, a laicy mylą Cougara z Jaguarem. W takim razie gdzie tkwi haczyk?

Kto przejmie ten skarb?

Przemysław Chudy ; autocentrum.pl włącz . Opublikowano w Kultowe auta

altWspaniałym przykładem w jaki sposób historia zatacza koło jest przypadek blisko stuletniego samochodu marki Protos. Samochodu, który choć posiada czysto niemieckie pochodzenie to jednak zdecydowaną większość swego motoryzacyjnego życia spędził w Polsce.

KTM X-BOW - Nagi i ostry!

Przemysław Chudy ; autocentrum.pl włącz . Opublikowano w Modele aut - inne auta

alt240 KM i 790 kilogramów wagi. Ten gorący pojazd nazywa się X – BOW i jest wytworem austriackiej firmy KTM. Cieszy się on coraz większym popytem wśród dużych chłopców, szukających wyjątkowych doznań na drodze.

Niczym złoto w garażu

Przemysław Chudy ; autocentrum.pl włącz . Opublikowano w Kultowe auta

altPowiedzenie „pewne jak w banku” straciło w ostatnich czasach sens. Papiery wartościowe są tak nieobliczalne jak nigdy dotąd. Nawet o miejsce pracy nikt nie może być całkowicie spokojny.