joomla templates top joomla templates template joomla

Masakra na Rondzie Fordońskim. Ciężarówka zmiażdżyła taksówkę. Trzy osoby poniosły smierć na miejscu

T.W./eSerwis.info; info: Policja, Bydgoszcz; fot: screen/TVP3 Bydgoszcz włącz . Opublikowano w Motoyzacja sytuacja na drodze

W środę 17 maja na Rondzie Fordońskim w Bydgoszczy doszło do tragicznego wypadku, w wyniku którego śmierć poniosły trzy osoby- kierowca taksówki oraz dwoje pasażerów. Z ustaleń policjantów wynika, że kierowca samochodu ciężarowego nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu taksówce, która znajdowała się na rondzie. 

Śmierć motocyklisty pod Bydgoszczą. 32-letni motocyklista wyprzedzając pojazd w miejscowości Kruszyn uderzył w przyczepę. Zginął na miejscu

T.W./eSerwis.info; info: Policja, Bydgoszcz włącz . Opublikowano w Motoyzacja sytuacja na drodze

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają dokładne przyczyny i okoliczności tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Zginął motocyklista. 32-latek podczas wyprzedzania uderzył w przyczepę. Do zdarzenia doszło w czwartek 11 maja po godzinie 17:00 w miejscowości Kruszyn na DK 10. 

15 osób przewiezionych do szpitla. Tramwaj i autorkar zderzyły się przy Jagiellońskiej w Bydgoszczy

T.W./eSerwis.info; info: Policja, Bydgoszcz włącz . Opublikowano w Motoyzacja sytuacja na drodze

Policjanci ustalają dokładne przyczyny i okoliczności zdarzenia drogowego w centrum miasta. Tramwaj i autokar zderzyły się na skrzyżowaniu przy ulicy Jagiellońskiej. 15 osób trafiło do szpitali na badania. W poniedziałek 10 kwietnia około godziny 09:30 dyżurny bydgoskiej policji otrzymał informację o zdarzeniu drogowym z udziałem tramwaju i autobusu. 

Drzewo wbiło się w pojazd, kierowca nie miał szans. Jadący oplem zjechał z drogi i uderzył w drzewo, poniósł śmierć na miejscu

T.W./eSerwis.info; info: Policja, Bydgoszcz; fot: OSP KSRG Gościeradz włącz . Opublikowano w Motoyzacja sytuacja na drodze

W czwartek 30 marca na drodze wojewódzkiej nr 244 na wysokości miejscowości Bożenkowo doszło do nieszczęśliwego wypadku, w wyniku którego śmierć poniósł 51-letni mężczyzna jadący oplem astra. Z niewyjaśnionych przyczyn zjechał on na pobocze i uderzył w drzewo.

Wypadek pod Włocławkiem. Kierowca osobowego auta, na skutek odniesionych obrażeń, zginął na miejscu

T.W./eSerwis.info; info: Policja, Włocławek włącz . Opublikowano w Motoyzacja sytuacja na drodze

Policjanci z Włocławka, pod nadzorem prokuratora, wyjaśniają okoliczności tragicznego w skutkach wypadku. Na skutek zderzenia dwóch aut zginął 23-letni kierowca. We wtorek przed 21.00 w miejscowości Wiktorowo, pow. włocławski, doszło do tragicznego w skutkach wypadku. 

Tragedia w sylwestrową noc w Jelenie Górze. Śmiertelne potrącenie dwóch nastolatek

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Motoyzacja sytuacja na drodze

Kierowca samochodu osobowego śmiertelnie potrącił dwie nastolatki, a następnie wpadł autem do rzeki. Do zdarzenia doszło w Jeleniej Górze kilka minut przed północą. Kierujący nagle zjechał z drogi i wjechał na chodnik uderzając w dwie dziewczyny, następnie uderzył w bariery ochronne i wjechał do przydrożnej rzeki. 

Trochę się spieszył. Pędził prawie 200 km/h. Policjanci z Bydgoszczy zatrzymali pirata drogowego, który niemal dwukrotnie przekroczył dopuszczalną prędkość

KWP Bydgoszcz/x-news włącz . Opublikowano w Motoyzacja sytuacja na drodze

Policjanci z bydgoskiego wydziału ruchu drogowego namierzyli kierowcę toyoty, który przekroczył prędkość. Do zdarzenia doszło wieczorem na ulicy Armii Krajowej w Bydgoszczy. Funkcjonariusze zarejestrowali wykroczenie policyjnym wideorejestratorem. 

Straszliwy widok, auto praktycznie przestało istnieć. Czołowe zderzenie z ciężarówką na obwodnicy Gorzowa. Zginęły dwie osoby

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Motoyzacja sytuacja na drodze

Na obwodnicy Gorzowa Wielkopolskiego S3 samochód osobowy zderzył się czołowo z ciężarówką. Zginęły dwie osoby. Ze wstępnych ustaleń wynika, że audi w momencie wyprzedzania jednej ciężarówki - wpadło pod nadjeżdżający z przeciwka drugi samochód ciężarowy - informuje st. sierż. Maciej Kimet z policji w Gorzowie. 

Brawurowa jazda poza przepisami. 31 motocyklistów straciło życie na śląskim drogach w zeszłym roku

T.W./eSerwis.info; info: Policja, Myszków; video: Policja/Śląsk włącz . Opublikowano w Motoyzacja sytuacja na drodze

Choć trwa jeszcze kalendarzowa zima, to na drogach pojawili się już motocykliści. Oficjalnie sezon motocyklowy 2017 jeszcze się nie rozpoczął, a śląska drogówka jest już w posiadaniu materiału filmowego, który "mrozi krew w żyłach". 

Nie żyje Rafał Wójcikowski. Poseł Kukiz'15 zginął w wypadku samochodowym

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Motoyzacja sytuacja na drodze

Poseł ruchu Kukiz'15 Rafał Wójcikowski zginął w wypadku samochodowym na drodze ekspresowej S8 w miejscowości Wędrogów, jadąc w kierunku Warszawy. Poseł stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w barierki. - Jadący za nim zatrzymał się, aby udzielić mu pomocy. W tym czasie nadjechał kolejny samochód, który uderzył w oba pojazdy. 

Zderzenie czterech aut w Warszawie. Jeden z kierowców "pod wpływem"

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Motoyzacja sytuacja na drodze

W sylwestrową noc na ulicy Hynka w Warszawie zderzyły się cztery samochody. Jak podaje straż pożarna, poszkodowanych było łącznie siedem osób, z których cztery trafiły do szpitala. Reszcie udzielono pomocy na miejscu. Jedna z osób kierujących była pod wpływem alkoholu.