joomla templates top joomla templates template joomla

(Nie)bezpieczny zapach

newss.pl; Renault Polska włącz . Opublikowano w Motoryzacja wiadomości

altNieodpowiedni zapach wewnątrz samochodu może zwiększać ryzyko wypadków! Prowadząc powinno się unikać zapachu rumianku, jaśminu i lawendy, najlepiej zastępując je aromatem mięty, cynamonu, kawy lub cytryny.*

Alfa Romeo wybiera Umę Thurman

newss.pl; Fiat Auto Poland włącz . Opublikowano w Motoryzacja wiadomości

altSłynna aktorka Uma Thurman oraz wersy Williama Shakespeare - "Jesteśmy stworzeni z tej samej materii co sny" - to bohaterowie kampanii reklamowej, która od 3 września promuje w polskich mediach nową Alfę Romeo Giulietta.

Oszczędzaj litry

newss.pl; Renault Polska włącz . Opublikowano w Motoryzacja wiadomości

Wakacyjne powroty często oznaczają podróże z odległych zakątków Polski i Europy.  Kierowcy, którzy jeżdżą zgodnie z zasadami eko-jazdy, na dystansie 350 km mogą zaoszczędzić około 3,5 litra paliwa*, a rocznie – nawet około 700 zł. Takie oszczędności można uzyskać, stosując się do prostych rad trenerów Szkoły Jazdy Renault.

Siła hamowania

newss.pl; Renault Polska włącz . Opublikowano w Motoryzacja wiadomości

Ponad połowa kierowców posiadających w swoich samochodach system ABS nie potrafi prawidłowo hamować w sytuacji nagłego zagrożenia. Przyciskają oni pedał hamulca zbyt krótko i nieodpowiednio mocno.* Hamowanie to podstawa. Prawidłowe hamowanie to jedna z tych czynności podczas jazdy samochodem, od których bezpośrednio zależy bezpieczeństwo zarówno kierowców, jak też innych uczestników ruchu. Dotyczy to szczególnie nagłych i niebezpiecznych zdarzeń na drodze, stwarzających bezpośrednie zagrożenie.

Bezpieczna jazda się opłaca

newss.pl; SKIP włącz . Opublikowano w Motoryzacja wiadomości

Jesteśmy kierowcami. Narzekamy prawie na wszystko, co tyczy się polskich dróg i bezpieczeństwa na nich, samemu często naginając, a nawet łamiąc prawo. Wielu z nas uważa, że jazda zgodna z przepisami po prostu się nie opłaca. A gdyby ktoś zaproponował nam bonusy za nieskazitelną kartotekę? Niższa cena ubezpieczenia, zniżki motoryzacyjne? Brzmi ciekawie, prawda?

Fiat Fiorino - model na rok 2011

newss.pl; Fiat Auto Poland włącz . Opublikowano w Motoryzacja wiadomości

altPrawie dwa lata po wprowadzeniu na rynek, Fiat prezentuje model Fiorino na rok 2011, proponując wiele nowości, które umocnią pozycję Fiata Fiorino w segmencie małych vanów. Nowości jest wiele i dotyczą silników, tablicy rozdzielczej, tapicerek, kolorów nadwozia i innych elementów.

Sportage za 66 900 zł

newss.pl; włącz . Opublikowano w Motoryzacja wiadomości

altWejście nowego Sportage na polski rynek z pewnością wywoła poruszenie w segmencie C-SUV.  Nowe nadwozie, nowe silniki, świeża i odważna, pełna dynamiki stylizacja oraz nadzwyczaj atrakcyjne ceny bez wątpienia przyciągną uwagę klientów.

Jaguar XJ75 Platinum Concept

newss.pl; Jaguar włącz . Opublikowano w Motoryzacja wiadomości

altW ramach roku obchodów 75-lecia istnienia marki zespół projektowy Jaguara stworzył Platinum XJ75 Concept – jedyny w swoim rodzaju samochód specjalnie na wystawę w Pebble Beach Concours D „Elegance Concept Car Lawn”.  Platinum XJ75 Concept to pierwsza tego typu oficjalna prezentacja dostosowania projektu, która podkreśla jeszcze bardziej niż w standardowych wersjach dynamiczne wnętrze i wygląd zewnętrzny Jaguara.

Głośniki do choppera - chromowe oblicze muzyki

newss.pl; BEST image PR włącz . Opublikowano w Motoryzacja wiadomości

Najlepszą muzyką jest dźwięk silnika – to zdanie wręcz wyryte w motorowej świadomości wszystkich fanów "dwóch kółek". Nieważne czy jest to głęboka i donośna chrypka choppera czy ultradźwiękowe, rześkie odgłosy ścigacza. Czy jest więc sens zagłuszania tej błogiej melodii na drodze?

Podwójne zwycięstwo Land Rovera

newss.pl; Land Rover włącz . Opublikowano w Motoryzacja wiadomości

altAuta marki Land Rover ponownie zdobyły tytuły najlepszych samochodów w swoich klasach w prestiżowym plebiscycie „New Car Awards” organizowanym przez brytyjski magazyn „Auto Express”. Land Rover Freelander 2 – już trzeci rok z rzędu okazał się najlepszy w kategorii Best Compact SUV. Z kolei Land Rover Discovery 4 został doceniony za funkcjonalność oraz niesamowite zdolności off-roadowe i nagrodzony tytułem Best Large SUV of 2010.

Pancerny Jaguar mocniejszy od Rosomaka

newss.pl; Jaguar włącz . Opublikowano w Motoryzacja wiadomości

Jaguar wprowadza na rynek pancerną wersję swojego nowego luksusowego samochodu XJ. Wersja Sentinel oficjalnie zostanie zaprezentowana w Moskwie w 2010 roku na International Motor Show.  Nowy Sentinel zapewnia najwyższy poziom ochrony w bardzo dyskretny sposób – jest praktycznie nie do odróżnienia od standardowego modelu XJ...

Zabójcze jedzenie podczas jazdy samochodem

newss.pl; Renault Polska włącz . Opublikowano w Motoryzacja wiadomości

Kierowcy, którzy jedzą bądź piją podczas prowadzenia samochodu, są nawet dwukrotnie  bardziej narażeni na ryzyko wypadku.* Badania wykazują, że jedzenie i picie w trakcie jazdy może dekoncentrować bardziej niż rozmawianie przez telefon komórkowy!** Jedzenie i picie w czasie jazdy skupia uwagę 1,7% kierowców uczestniczących w wypadkach drogowych, podczas gdy w przypadku kierowców używających telefonów komórkowych liczba ta wynosi 1,5%.**

Sprzedaż aut Renault i Dacia

newss.pl; Renault Polska włącz . Opublikowano w Motoryzacja wiadomości

Lipiec był drugim po czerwcu miesiącem o najwyższych łącznych wynikach sprzedaży samochodów Renault i Dacia w Polsce w tym roku.