joomla templates top joomla templates template joomla

"Illusion"...odliczanie trwa... zobacz czym jest SJS Experience

newss.pl włącz . Opublikowano w Motoryzacja wiadomości

Przed nami długo oczekiwana premiera klipu „Illusion” ukazującego w swej prostocie piękno motoryzacji. Czysta forma filmowej produkcji, miesza się tutaj z obrazami ikon ze stajni takich producentów jak choćby Subaru, Mitsubishi, Porsche, Lamborghini. Ukazuje ona wartości własnych marzeń. Zachęca do tego aby po nie sięgać. Nie trzeba szukać daleko, aby znaleźć jakość. Tu w Polsce potrafimy bez kompleksów tworzyć i kreować piękną rzeczywistość… pełną koloru, pozytywnej energii.

Sprawdź auto przed podróżą

newss.pl włącz . Opublikowano w Motoryzacja wiadomości

Tylko 40% kierowców sprawdza stan techniczny auta przed dłuższą podróżą, wiedząc, że ma to istotny wpływ na bezpieczeństwo. 34% osób robi to tylko w przypadku, jeśli o tym nie zapomni. Pozostałe osoby twierdzą, że jest to zbyt drogie lub że nie wpływa na bezpieczeństwo podróży. To wyniki sondy przeprowadzonej na stronie www.szkolajazdyrenault.pl Sprawny samochód to podstawa bezpieczeństwa – podkreśla Zbigniew Weseli, dyrektor Szkoły Jazdy Renault. – To, w jakim stanie znajduje się auto ma ogromne znaczenie zwłaszcza podczas dłuższych podróży – dodaje.

Stłuczka i co dalej? - poradnik Link4 online

newss.pl włącz . Opublikowano w Motoryzacja wiadomości

altNadchodzi jesień, zima, a wraz z nimi pogarsza się pogoda, co ma wpływ na warunki drogowe. Niestety, może to oznaczać częstsze stłuczki i wypadki samochodowe. W związku z tym Link4 przygotował specjalny online’owy poradnik „Stłuczka i co dalej?". Materiał jest dostępny na stronie bloga ubezpieczyciela: www.link4.pl/blog. - Nasz poradnik jest zbiorem praktycznych informacji, które podpowiadają co robić, gdy zdarzy nam się stłuczka na drodze. Kogo najpierw wezwać? Jakie dokumenty wypełnić? W czytelnej formie wyjaśniamy w nim krok po kroku, co każdy kierowca powinien zrobić w takiej sytuacji.

Nowy Hybrydowy Lexus CT 200h

newss.pl włącz . Opublikowano w Motoryzacja wiadomości

altLexus CT 200h to nowy, w pełni hybrydowy model będący również pierwszym tego typu autem, które zostanie wpisane w historię tej marki. Łączy on w sobie piękno auta luksusowego, jak i zalety auta hybrydowego. Ten model zdecydowanie prezentuje rangę, prestiż i znaczenie marki Lexus na międzynarodowym rynku. Pierwszy model tego auta został zaprezentowany na pokazach Motor Show w Paryżu. Został on zaprojektowany z myślą o zaciekawieniu młodych klientów. Samochód ten jest już dostępny na zamówienie od października, a jego dystrybucja rozpocznie się od następnego roku.

Jaguar inwestuje w nowe technologie

newss.pl włącz . Opublikowano w Motoryzacja wiadomości

Tegoroczne Targi Motoryzacyjne w Paryżu 2010 zakończyły się w niedzielę 17 października. Według organizatora pojawiło się około 1,5 miliona zwiedzających. W tym roku swoje produkty zaprezentowało aż 306 wystawców z 20 krajów świata. Koncerny samochodowe przygotowały wiele premier i koncepcyjnych modeli. Dużą niespodziankę dla wszystkich obecnych w Paryżu przygotował Jaguar. Z okazji obchodzonych w tym roku 75. urodzin marki Jaguar zaprezentował koncepcyjny model C-X75 z elektrycznym napędem na cztery koła.

Jedyny taki w Polsce - nowy klub GT

newss.pl włącz . Opublikowano w Motoryzacja wiadomości

Mamy zaszczyt przedstawić nowy polski klub użytkowników supersportowych samochodów. Z racji pojawiających się na polskich drogach wielu nowych aut pokroju Porsche, Ferrari, Aston Martin, Lamborghini itd., postanowiliśmy przygotować dla ich właścicieli coś wyjątkowego. Ludzie posiadający w garażach swoje wspaniałe samochody, będą teraz mogli sprawdzić ich możliwości w kontrolowanych warunkach.

Produkcja Fiat Auto Poland po trzech kwartałach b.r. nadal na bardzo wysokim poziomie

newss.pl włącz . Opublikowano w Motoryzacja wiadomości

altFiat Auto Poland wyprodukował we wrześniu b.r. 43 475 samochodów, w tym samochodów marki Fiat i Abarth - 41 147 szt.: Fiat Panda - 21 692 szt. Fiat 500 - 18 467 szt. Abarth 500 - 988 szt. We wrześniu b.r. produkcja Fiata Pandy, Fiata 500, i ABARTH 500 na eksport wyniosła 40 171 szt.W ciągu trzech kwartałów b.r. z linii produkcyjnych tyskiego zakładu zjechało 427 224 samochodów, w tym 350 107 marki Fiat i Abarth

Nowa Toyota 4Runner Backcountry 2011

newss.pl włącz . Opublikowano w Motoryzacja wiadomości

altNowa Toyota 4Runner Backcountry zadebiutowała na międzynarodowych pokazach samochodowych SEMA 2010. Wprowadzone modyfikacje zostały szczegółowo dobrane , aby uwydatnić zdolności 4Runnera wraz z zachowaniem celu, któremu auto to jest przypisane. W modelu tym zastosowano nowy system zawieszenia OME (Old Manu Emu suspension system), jak również samochód ten został podniesiony o około 6, 5 cm. Dzięki temu istnieją mniejsze szanse na uszkodzenie, czy też nadszarpnięcie podwozia podczas jazdy na zbyt nierównym terenie.

Bezpłatny przegląd przed zimą w ASO Grupy Fiat

newss.pl włącz . Opublikowano w Motoryzacja wiadomości

„Przezorny zawsze zabezpieczony", parafrazując znane powiedzenie najlepiej zobrazujemy akcję przygotowaną przez Fiat Auto Poland pod nazwą „Z nami zimowe podróże są bezpieczne". Najlepszym sposobem na uniknięcie nieprzyjemnych niespodzianek jakie przynosi zima jest odpowiedni przegląd i przygotowanie samochodu. Sieć autoryzowanych serwisów Fiat Auto Poland zaprasza wszystkich właścicieli aut marek Alfa Romeo, Abarth, Fiat i Lancia do bezpłatnego skontrolowania 10 ważnych elementów samochodu w ramach akcji

Głos Vadera w Twoim samochodzie

newss.pl włącz . Opublikowano w Motoryzacja wiadomości

TomTom wprowadził do swojej oferty modele z oryginalnym dodatkiem. Wskazówek dotyczących trasy może teraz udzielać głos DJ Jankersa z radia ESKA lub zwycięzcy konkursu na parodię Dartha Vadera. Nawigacja samochodowa jest w niektórych przypadkach nieoceniona, ale jednostajny głos popularnej „Gienki” może być nużący. Dla tych, którzy marzą żeby usłyszeć „Skręć w lewo” wypowiadane innym tonem, TomTom ma wyjątkową propozycję. Specjalna, limitowana seria urządzeń dostępna między innymi w sklepach aetka (adresy sklepów na www.aetka.pl) daje możliwość wyboru głosu osoby, która będzie prowadziła nas podczas jazdy.

Nowe Maserati GranTurismo MC Stradale

newss.pl włącz . Opublikowano w Motoryzacja wiadomości

altGranTurismo MC Stradale jest nowym modelem Maserati, który w zapewnieniach tej marki jest szybszy, lżejszy oraz potężniejszy od swojego poprzednika. Stworzenie tego typu auta było zainspirowane zaistnieniem marki Maserati na wyścigach Trofeo GranTurismo MC i GT4 motorsport programs. Zgodnie z zapewnieniami marki konstrukcja tego samochodu jest lżejsza, co z pewnością przekłada się zarówno na jego prędkość, jak i również na przyspieszenie.

Alfa Romeo Giulietta zdobyła nagrodę "Auto Europa 2011"

newss.pl włącz . Opublikowano w Motoryzacja wiadomości

Alfa Romeo Giulietta zdobyła prestiżowy tytuł "Auto Europa 2011", przyznany przez Włoskie Stowarzyszenie Dziennikarzy Motoryzacyjnych (UIGA). Kompaktowa Alfa Romeo wygrała pojedynek z czterdziestoma innymi konkurentami, otrzymując 349 głosy i wyprzedzając Citroëna DS3 (300), Peugeota RCZ (125), Volvo S60 (122) i BMW Serii 5 (100). W 25 letniej historii konkursu, modele marki Alfa Romeo już czterokrotnie zdobywały to prestiżowe wyróżnienie: MiTo (2009), 166 (1999), 156 (1998) i 164 (1988).

Car-audio

Monika włącz . Opublikowano w Motoryzacja wiadomości

altCar-audio - branża zajmująca się nagłaśnianiem pojazdów samochodowych, a także coraz częściej wyposażanie w urządzenia wizyjne, GPS, konsole gier, wykonująca zabudowy urządzeń i ich podświetlanie, wygłuszaniem pojazdów itp. Masa samochodu po tuningu audio może zwiększyć się nawet o 250 kg. Na światowym rynku wyróżnia się łącznie ponad 250 producentów sprzętu car-audio.