joomla templates top joomla templates template joomla

Subaru XV - Nowy gracz w kategorii crossover

Mateusz Senko włącz . Opublikowano w Motoryzacja wiadomości

altJednym z głównych wydarzeń Targów Fleet Market 2011 była polska premiera Subaru XV. Odwiedzający imprezę goście oraz przedstawiciele mediów mogli zobaczyć na żywo najnowszy model marki spod znaku Plejad, po raz pierwszy przedstawiony szerokiej publiczności podczas 64. Salonu Samochodowego we Frankfurcie.

Jak umilić sobie grudniowe podróżowanie?

Katarzyna | Idea PR włącz . Opublikowano w Motoryzacja wiadomości

altŚwięta, Sylwester, albo narty. Bez wątpienia grudzień to miesiąc częstych wyjazdów. Doskonale wiemy, że w drodze liczy się przede wszystkim bezpieczeństwo. Ale oprócz niego przywiązujemy także wagę do komfortu podróżowania. Co zrobić, aby czas za kierownicą mijał przyjemnie, nawet gdy przed nami ciągnie się kilkukilometrowy korek? Podpowiedzi warto szukać w sklepie internetowym zapachdomu.pl.

Ogólnopolskie Kryterium Asów z LOTOS - Subaru Poland Rally Team

Mateusz Senko włącz . Opublikowano w Motoryzacja wiadomości

altZupełnie nowy format zawodów, trzy odcinki specjalne o łącznej długości przeszło 19 kilometrów, a jako wielki finał słynna próba na ulicy Karowej, również rozegrana w zmodyfikowanej konfiguracji - tak w skrócie można opisać 49. Rajd Barbórka.

Płać mniej za ubezpieczenie OC

Jakub Braziewicz włącz . Opublikowano w Motoryzacja wiadomości

altZ raportu firmy J.P. Morgan Cazenove wynika, że od początku 2011 roku ceny ubezpieczeń pojazdów w naszym kraju wzrosły aż o 11 procent. Specjaliści prognozują, że w skali całego roku ceny mogą pójść w górę nawet o 20 procent. Sprawdź co zrobić, by płacić mniej za ubezpieczenie swojego samochodu.

Stare auto jak nowe, czyli preferencje motoryzacyjne Polaków

Krzysztof Przybysz włącz . Opublikowano w Motoryzacja wiadomości

altNiezmiennie od 5 lat 10% Polaków zamienia swoje stare auto na…no właśnie – nowe? Nie. Według badań przeprowadzonych przez TNS OBOP 92% kupionych aut stanowią samochody używane. Nowe pojazdy kupuje tylko 8% kierowców i ich liczba od 3 lat systematycznie spada. W ostatnich latach sposób w jaki nabywamy samochody dynamicznie ewoluował.

Niezwykle sportowy Jaguar XKR-S

newss.pl włącz . Opublikowano w Motoryzacja wiadomości

altJaguar XKR-S to najszybsze dotychczas wyprodukowane przez markę jaguar auto. Niezwykle sportowe a zarazem eleganckie, tak można o nim powiedzieć. Najwyższa luksusowa klasa debiutująca na tegorocznych pokazach w Genewie. W tym modelu poprawiono zawieszenie oraz dynamiczny wygląd. XKR-S to bardzo wydajny samochód o wysokiej mocy, dzięki której może osiągać prędkość do 300 km/h. Jaguar XKR-S oprócz swej elegancji, stylowi, wydajności, dynamiczności charakteryzuje się również niska emisją CO2 w stosunku do jego mocy.

Nowa Kia Rio: kolejny krok naprzód w rewolucji markowego designu

newss.pl włącz . Opublikowano w Motoryzacja wiadomości

altKoreański koncern nie daje wytchnienia swoim konkurentom i wciąż ujawnia informacje o kolejnych nowościach. Tym razem Kia opublikowała pierwsze oficjalne szkice nowej generacji Kii Rio nie pozostawiając wątpliwości, iż będzie to design odważny i pełen wewnętrznej siły, mający wyznaczać kolejny, ważny krok naprzód w trwającej aktualnie rewolucji stylistycznej firmy. Nowy model będzie dłuższy, niższy i szerszy niż obecnie oferowany. Grupa docelowa nabywców obejmuje osoby otwarte na świat i cieszące się życiem w wieku 25-49 lat.

LOTOS - Subaru Poland Rally Team zakończył sezon na Karowej

Mateusz Senko włącz . Opublikowano w Motoryzacja wiadomości

alt49. Rajd Barbórka zakończył sezon sportów motorowych w naszym kraju. Po raz kolejny Ogólnopolskie Kryterium Asów, tym razem składające się tylko z czterech prób, stanowiło nie lada wyzwanie. Kluczem do awansu na Karową była szybka, ale płynna jazda.

Jesienna ofensywa Gustawa

Kaja Kulesza włącz . Opublikowano w Motoryzacja wiadomości

altW sobotę, 15 października ruszyła druga odsłona medialna tegorocznej edycji kampanii „KLUB PANCERNIKA KLIKA W FOTELIKACH”. Jej bohater – pancernik Gustaw – po raz kolejny z billboardów, telewizji, radia i internetu przypomina dzieciom i ich rodzicom, że jazda najmłodszych, zapiętych pasami w fotelikach jest warunkiem ich bezpieczeostwa w podróży.

Bezpieczna jesień w samochodzie

Aleksandra ADAMOWICZ włącz . Opublikowano w Motoryzacja wiadomości

altWedług statystyk Komendy Głównej Policji w czasie tegorocznych wakacji na polskich drogach doszło do prawie 7000 wypadków. Gwałtownie zmieniające się pogoda i niewystarczająca widoczność, charakterystyczne dla jesieni - mogą zwiększyć te czarne zestawienia.

Ból głowy dealerów "japończyków"

newss.pl włącz . Opublikowano w Motoryzacja wiadomości

Polscy właściciele samochodów marki Honda, Nissan i Toyota w Polsce mogą jeździć spokojnie. Wstrzymanie produkcji tych marek może przyprawić o ból głowy jedynie dealerów nowych aut – ocenia ekspert ogólnopolskiej sieci ProfiAuto. Przerwa w produkcji, jaką ogłosiły niedawno zakłady Hondy, Nissana i Toyoty nie powinna przysporzyć żadnych problemów właścicielom samochodów tych marek. W najgorszym razie spowoduje „korek” sprzedażowy w salonach dealerów tych auta

Carpooling sposobem na rosnące ceny paliw

newss.pl włącz . Opublikowano w Motoryzacja wiadomości

Obserwowane od kilku tygodni wzrosty cen paliw uszczuplają zawartość portfela niejednego kierowcy. Jednym z najprostszych sposobów na oszczędności jest znalezienie pasażerów i podzielenie się z nimi kosztami przejazdu. Podział kosztów dotyczyć może nie tylko wydatków na paliwo, ale także opłat za przejazd autostradą czy postój na parkingu. Ogłoszenie o wolnych miejscach w samochodzie warto powiesić na tablicy w biurowcu lub na uczelni. Najlepsze rezultaty przynosi jednak zamieszczenie oferty w Internecie: na forum, w serwisie ogłoszeniowym lub serwisie dedykowanym stricte carpoolingowi.

Hyundai Veloster 2012 to nowe, rewolucyjne coupe

newss.pl włącz . Opublikowano w Motoryzacja wiadomości

Hyundai zadebiutował na międzynarodowych pokazach samochodowych. Zaprezentowany został rewolucyjny model coupe Veloster 2012, którego innowacyjność jest zaskakująca. Unikalnym elementem są trzecie drzwi oraz kilka zastosowań technologicznych. Unikatowość Już na pierwszy rzut oka można dostrzec innowacyjność tego auta, która przejawia się w jego nieziemskiej stylistyce. Panoramiczne okno dachowe sprawia, iż jazda staje się jeszcze bardziej przyjemna. Chromowany grill nadaje klasy temu autu.