joomla templates top joomla templates template joomla

Audi: największy wzrost sprzedaży w historii

portal-prasowy.pl ; Audi włącz . Opublikowano w Motoryzacja wiadomości

altRekordowy rok 2011 – 1 302 650 sprzedanych samochodów, wzrost o 19,2 % Członek Zarządu ds. Sprzedaży Schwarzenbauer: „Rok 2011 był lepszy, niż się spodziewaliśmy, przede wszystkim w Europie i USA” Wzmocnienie wiodącej pozycji w klasie Premium w Chinach i Europie

Noworoczne nagrody dla marki Jeep

portal-prasowy.pl ;Jeep włącz . Opublikowano w Motoryzacja wiadomości

alt- Dziesięć nagród i wyróżnień w ciągu dwóch pierwszych tygodni 2012 roku. - Wzrost ogólnej sprzedaży marki Jeep za rok 2011: 44 % w USA i 41 % w skali globalnej. - 39-procentowy wzrost sprzedaży marki Jeep w Polsce. - Grudzień 2011 najlepszym miesiącem sprzedaży od 2007 roku.

Zadbaj o wzrok za kierownicą

Ewelina Czyż włącz . Opublikowano w Motoryzacja wiadomości

altW czasie zimowych wyjazdów nasze oczy często zmuszone są do wzmożonego wysiłku. Trudne warunki pogodowe, światło słoneczne odbijające się od śniegu oraz wada wzroku to tylko niektóre problemy, które mogą utrudnić naszą podróż. Aby poprawić komfort jazdy i bezpieczeństwo na drodze, warto zaopatrzyć się w odpowiednie okulary.

Nowa siedziba LOTOS - Subaru Poland Rally Team

Mateusz Senko włącz . Opublikowano w Motoryzacja wiadomości

altMimo braku aktywności sportowej, przerwa pomiędzy rajdowymi sezonami jest dla zespołów okresem wytężonej pracy. Do wykonania jest wiele zadań, związanych z kwestiami logistycznymi, technicznymi czy finansowymi. Zmagania w cyklu Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski 2012 rozpoczną się już w połowie lutego, więc nie ma zbyt dużo czasu na przygotowania.

Subaru XV Odkryciem Roku 2011

Mateusz Senko włącz . Opublikowano w Motoryzacja prezentacje

altSubaru XV otrzymał wyróżnienie w Ogólnopolskim Badaniu Postaw i Preferencji Konsumenckich "Dobry Produkt 2011", zrealizowanym przez Redakcję Forum Biznesu w Dzienniku Gazecie Prawnej pod patronatem i opieką merytoryczną Instytutu Filozofii i Socjologii Polskiej Akademii Nauk. To druga z szeregu prestiżowych nagród dla najnowszego modelu japońskiej marki, zaprezentowanego w naszym kraju pod koniec listopada 2011.

Polo GTI oraz Golf GTI Edition 35 w polskich salonach

portal-prasowy.pl ; Volkswagen włącz . Opublikowano w Motoryzacja wiadomości

altOd 2 stycznia 2012 w polskich salonach będą dostępne dwa nowe modele Volkswagena: Polo GTI oraz jubileuszowa wersja Golfa GTI – Edition 35. Oba modele łączą doskonałe prowadzenie, bezkompromisową dynamikę oraz maksymalne bezpieczeństwo z olbrzymią radością z jazdy.

Skierniewice: Rajd Zimy 2011

ESound Media włącz . Opublikowano w Motoryzacja wiadomości

11 grudnia w Skierniewicach w województwie łódzkim, odbyła się czwarta eliminacja w skierniewickich rajdach samochodowych o puchar Prezydenta Miasta. Na starcie stanęły 33 załogi nie tylko ze Skierniewic, ale i z całej centralnej Polski. Skierniewickie rajdy to impreza o 12-letniej historii

Koncern Volkswagen odnotował najwyższą w historii sprzedaż

portal-prasowy.pl ; Volkswagen włącz . Opublikowano w Motoryzacja wiadomości

altW 2011 roku koncern Volkswagen poprawił wyniki sprzedaży z poprzedniego roku i po raz pierwszy sprzedał w ciągu dwunastu miesięcy ponad osiem milionów samochodów. Łącznie klienci odebrali 8,16 mln pojazdów (2010: 7,14; + 14,3 procent). Światowy rynek samochodów osobowych rozwijał się w tym okresie również pozytywnie, jednak wzrósł tylko o 5,1 procent, zatem największemu europejskiemu producentowi aut udało się zwiększyć udział w rynku.

Zapomnij, że wymigasz się od mandatu

Marcin Uske włącz . Opublikowano w Motoryzacja wiadomości

altChociaż budowa autostrad postępuje dosyć wolno, na szczęście na straży komfortu podróżowania coraz częściej staje nowoczesna technologia. Będziemy jeździć bezpieczniej, za to drogowi piraci mają coraz trudniejsze życie.

Nowa Kia cee’d – pierwsze zdjęcie

KIA włącz . Opublikowano w Motoryzacja prezentacje

altFirma Kia Motors Corporation opublikowała dziś pierwsze zdjęcie całkowicie nowego cee’da, który swoją światową premierę będzie miał w marcu podczas salonu samochodowego w Genewie.

Na czele klasy kompaktowej: Audi A1 quattro

portal-prasowy.pl ; Audi włącz . Opublikowano w Testy samochodowe

alt- Od 2012 Audi A1 quattro w serii limitowanej 333 egzemplarzy - 188 kW (256 KM), napęd quattro, 0 – 100 km/h w 5,7 sekundy - Dynamiczny wygląd, bogate wyposażenie

RMF Caroline Team po trzecim etapie Dakar Rally 2012

portal-prasowy.pl ; Mitsubishi włącz . Opublikowano w Motoryzacja wiadomości

altPo dwóch etapach, na których nie miał większych problemów, Adam Małysz wreszcie przekonał się jak trudnym rywalem jest Dakar. Na szybkim, prowadzącym głównie po szutrowych drogach oraz w kamienistych, wyschniętych korytach rzek przebił oponę i utknął na kamieniu.

Subaru XV - Nowy gracz w kategorii crossover

Mateusz Senko włącz . Opublikowano w Motoryzacja wiadomości

altJednym z głównych wydarzeń Targów Fleet Market 2011 była polska premiera Subaru XV. Odwiedzający imprezę goście oraz przedstawiciele mediów mogli zobaczyć na żywo najnowszy model marki spod znaku Plejad, po raz pierwszy przedstawiony szerokiej publiczności podczas 64. Salonu Samochodowego we Frankfurcie.