joomla templates top joomla templates template joomla

Zderzenie na Wisłostradzie. BMW zjechało na przeciwległy pas

tvnwarszawa.pl/x-news włącz . Opublikowano w Motoyzacja sytuacja na drodze

Zderzenie czterech samochodów na Wisłostradzie, na odcinku pomiędzy mostem Gdańskim a Śląsko-Dąbrowskim. Na miejscu są duże utrudnienia. Dwie osoby zostały ranne. Jezdnia w kierunku Mokotowa była całkowicie zablokowana przez kilkadziesiąt minut. 

Potrącenie dwójki dzieci w kujawsko-pomorskim. 8-latka i 9-latek w szpitalu

T.N./eSerwis.info; info/video: TVN24/x-news, mapa: google; foto: Archiwum, Agencja/eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Motoyzacja sytuacja na drodze

Dwoje dzieci trafiło do szpitala po potrąceniu, do którego doszło w Kawęcinie w województwie kujawsko-pomorskim. Obecnie przebywają w grudziądzkim szpitalu na obserwacji, jedno z nich ma ciętą ranę głowie, drugie wstrząśnienie mózgu.

Wypadek na przejeździe kolejowym. Kierowca doznał licznych obrażeń

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Włocławek włącz . Opublikowano w Motoyzacja sytuacja na drodze

W niedzielę Ok. 14.00 doszło do wypadku kolejowego. Policjanci włocławskiej „drogówki” po dojechaniu do Błędowa Małego, w którym zaistniało zdarzenie, wykonali oględziny miejsca zdarzenia, przesłuchali świadków, sprawdzili stan trzeźwości uczestników. 

5 osób zginęło, a 8-letnia dziewczynka została ciężko ranna w wypadku w Wielkopolsce

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Motoyzacja sytuacja na drodze

Pięć osób zginęło, a 8-letnia dziewczynka została ciężko ranna w wypadku dwóch samochodów osobowych pod Obornikami. - Po przybyciu naszych zastępów na miejsce zdarzenia oba pojazdy były objęte pożarem - wyjaśnia Dariusz Szrama, oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Obornikach. 

Chciał przejechać kierowcę, który zwrócił mu uwagę. Prawie doszło do tragedii

Policja Dolnośląska/x-news włącz . Opublikowano w Motoyzacja sytuacja na drodze

Nawet do 5 lat pozbawienia wolności grozić może piratowi drogowemu, który trafił do aresztu Komendy Powiatowej Policji w Lubaniu. Mężczyzna swoim nieodpowiedzialnym zachowaniem na drodze naraził inne osoby na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia oraz zniszczył inny samochód. 

2 osoby nie żyją, 8 zostało rannych w zderzeniu dwóch aut w Gorzowie Wielkopolskim. Kierująca wymusiła pierwszeństwo

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Motoyzacja sytuacja na drodze

Dwie osoby zginęły, a osiem zostało rannych w zderzeniu dwóch samochodów w Gorzowie Wielkopolskim. - Kierująca autem, którym podróżowało łącznie siedem osób, chciała przejechać przez skrzyżowanie. Niestety, wymusiła pierwszeństwo przejazdu, uderzając w inny samochód. 

Wypadek na autostradzie. Mężczyzna jechał zbyt szybko z obrażeniami znalazł się w szpitalu, ale przeżył

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Włocławek włącz . Opublikowano w Motoyzacja sytuacja na drodze

Włocławscy mundurowi wyjaśniają okoliczności wypadku na autostradzie. Wszystko wskazuje na to, że kierowca jechał zbyt szybko. Z obrażeniami trafił do szpitala. Autostrada to miejsce, gdzie prędkość, którą można się poruszać jest dość znaczna. 

Atak na kierowcę Ubera w Warszawie. Darmowa reklama dla nowej usługi?

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Motoryzacja wiadomości

Kolejny epizod walki między taksówkarzami a Uberem. - Wyrwali mi telefon, potem opluli samochód i zaczęło się kopanie, uderzanie pięściami w szybę, wyrywanie klamki - mówi Kamil, poszkodowany kierowca. - Jeśli okaże się, że nasi kierowcy brali udział w jakimkolwiek akcie wandalizmu, na pewno wyciągniemy wobec tych osób konsekwencje. 

Jedna osoba zginęła, a siedem zostało rannych w wypadku w woj. lubuskim

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Motoyzacja sytuacja na drodze

Jedna osoba zginęła, a siedem zostało rannych w wypadku, do którego doszło w województwie lubuskim. - Kierowca osobowego audi z niewyjaśnionych jak dotąd przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu. Tam zderzył się z jadącym z naprzeciwka samochodem marki Mercedes. 

Pędził po mieście 129 km/h, stracił prawo jazdy

Policja Dolnośląska/x-news włącz . Opublikowano w Motoyzacja sytuacja na drodze

W terenie zabudowanym kierowca pędził samochodem z prędkością 129 km/h, tym samym znacznie przekroczył dozwoloną prędkość aż o 69. Wrocławscy policjanci zatrzymali kierującego nissanem. Funkcjonariusze za popełnione wykroczenie drogowe zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy, a także ukarali go 400 złotowym mandatem oraz 10 punktami karnymi.