joomla templates top joomla templates template joomla

Czołowe zderzenie na drodze krajowej 94. Cztery osoby zostały ranne

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Motoyzacja sytuacja na drodze

Cztery osoby zostały ranne w wyniku czołowego zderzenia samochodu osobowego i furgonetki w Wilczkowie. Do wypadku doszło na drodze krajowej numer 94 na trasie Wrocław - Lubin. - Zadaniem straży pożarnej było zabezpieczenie miejsca zdarzenia, zablokowanie ruchu, wykonanie dostępu do osoby poszkodowanej za pomocą narzędzi hydraulicznych - powiedział kpt. Janusz Dębas z jednostki w Środzie Śląskiej.

Zmęczony kierowca TIR-a zasnął za kierownicą. Auto przewróciło się na A1

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Chełmno włącz . Opublikowano w Motoyzacja sytuacja na drodze

We wtorek 16 sierpnia na autostradzie A1 doszło do bardzo groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Około godziny 5.00 dyżurny chełmińskiej policji otrzymał informację o tym, że na autostradzie A1 leży TIR. Na miejsce zdarzenia natychmiast zostali skierowani policjanci. 

W grupę pielgrzymów wjechał samochód osobowy. 14 osób poszkodowanych

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Motoyzacja sytuacja na drodze

Samochód osobowy prowadzony przez jednego z organizatorów pielgrzymki wjechał w grupę pątników w miejscowości Zawady w powiecie kłobuckim. Poszkodowanych jest 14 osób. Policjanci ustalają, dlaczego kierowca nie zatrzymał się i wjechał w idących ludzi. 

Licznik auta zatrzymał się na 190 km/h. Śmiertelny wypadek pod Grudziądzem. Pasażer również w stanie ciężkim

T.N./eSerwis.info; info: Państwowa Straż Pożarna, Grudziądz włącz . Opublikowano w Motoyzacja sytuacja na drodze

Do śmiertelnego wypadku doszło w Świeciu nad Osą pod Grudziądzem. Auto dosłownie owinęło się wokół drzewa, licznik wskazywał 190 km/h. W piątkowy wieczór – 2 września – około godz. 22:47 do Państwowej Straży Pożarnej zgłoszono wypadek drogowy w miejscowości Świecie nad Osą. 

Pięć ofiar śmiertelnych wypadku na obwodnicy Lublina

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Motoyzacja sytuacja na drodze

Pięć ofiar śmiertelnych, w tym dziecko, i dwóch rannych - to bilans tragicznego wypadku, do jakiego doszło we wtorek po południu na obwodnicy Lublina. Przyczyny zdarzenia bada policja. Według wstępnych ustaleń kierowca busa z nieznanych powodów wjechał w stojącą na drugim pasie ciężarówkę.

Czołowe zderzenie samochodów na moście im. Bronisława Malinowskiego

T.N./eSerwis.info; info: PSP, Grudziądz włącz . Opublikowano w Motoyzacja sytuacja na drodze

W niedzielny poranek doszło do czołowego zderzenia dwóch pojazdów na moście im. Bronisława Malinowskiego Po przybyciu na miejsce wypadku oddziałów ratunkowych okazało się, że osoby jadące pojazdami znajdowały się poza nimi. Ruch na moście zablokowany. 

Śmierć mężczyzny w zderzeniu z samochodem ciężarowym

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Grudziądz włącz . Opublikowano w Motoyzacja sytuacja na drodze

Grudziądzcy policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego do którego doszło w Starym Błonowie. W wyniku zdarzenia śmierć poniósł jeden z uczestników - 69 letni mieszkaniec Łasina. 

Dwaj motocykliści zderzyli się z ciągnikiem. "W zasadzie jest rozerwany"

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Motoyzacja sytuacja na drodze

Na drodze powiatowej za miejscowością Grabonóg dwóch motocyklistów zderzyło się z ciągnikiem. Kierowca jednego z motocykli zginął na miejscu, drugi w ciężkim stanie został zabrany przez ratowników do szpitala w Gostyniu. Ciągnik, z którym zderzyli się mężczyźni, uległ poważnemu uszkodzeniu. 

Nietypowy pościg w centrum Częstochowy. Uciekał quadem przed patrolem drogówki

Policja Śląska/x-news włącz . Opublikowano w Motoyzacja sytuacja na drodze

W ręce policjantów z Częstochowy wpadł 19-latek, który uciekał quadem przed patrolem drogówki przez centrum miasta, łamiąc przy tym szereg przepisów o ruchu drogowym. Mężczyzna przejeżdżał skrzyżowania na czerwonym świetle, jechał pod prąd i zajeżdżał drogę policjantom, zmuszając ich do gwałtownego hamowania.