joomla templates top joomla templates template joomla

Czołowe zderzenie z TIR-em. Dwoje dzieci i kierująca pojazdem mieszkanka powiatu grudziądzkiego ponieśli śmierć na miejscu

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Świecie włącz . Opublikowano w Motoyzacja sytuacja na drodze

Na obwodnicy Świecia doszło wczoraj do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. W wyniku zderzenia bmw z TIR-em zginęła 44-letnia kierująca osobowym autem oraz dwoje jej dzieci. Śledztwo prowadzone w tej sprawie pod nadzorem prokuratora wyjaśni przyczyny i okoliczności tej tragedii. 

Areszt dla seryjnego włamywacza

A.W./eSerwis.info;info/fot.: Komenda Policji, Będzin włącz . Opublikowano w Motoyzacja sytuacja na drodze

Decyzją będzińskiego sądu najbliższe dwa miesiące spędzi w areszcie 27-letni katowiczanin, który wraz ze swoim kompanem, wykorzystując urządzenie zakłócające pracę autoalarmów, okradał samochody zaparkowane na przysklepowych parkingach.

Kierowca i pasażer ponieśli śmierć na miejscu. Samochód wpadł w poślizg i uderzył czołowo w ciężarówkę

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Nakło włącz . Opublikowano w Motoyzacja sytuacja na drodze

Kierowca i pasażer ponieśli śmierć na miejscu. Śmierć na miejscu Śmiertelny wypadek w miejscowości Wieszki. Zginął kierowca i pasażerka. 21-letni kierowca opla oraz 17-letnia pasażerka ponieśli śmierć w wypadku do jakiego doszło pod Bydgoszczą w miejscowości Wieszki. 

Uwaga łosie na drodze. Już dwie kolizje z udziałem zwierząt

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Włocławek włącz . Opublikowano w Motoyzacja sytuacja na drodze

Przejeżdżając przez tereny leśne kierowcy winni uważać na leśne zwierzęta. W ciągu ostatnich kilkunastu godzin na naszych drogach doszło do dwóch kolizji z udziałem łosi. Na szczęście kierowcom nic poważnego się nie stało. Zwierzęta niestety zginęły. 

22 osoby ranne w wypadku autobusu szkolnego w Zarębie

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Motoyzacja sytuacja na drodze

22 osoby zostały ranne w wypadku szkolnego autobusu w miejscowości Zaręba. Pojazd przewoził około 40 osób, głównie uczniów wracających ze szkół do domów. Z niewyjaśnionych na razie przyczyn autobus w pewnej chwili zjechał z jezdni i uderzył w drzewo. 

Pogoda daje o sobie znać. Czołowe zderzenie samochodów osobowych. Ranna 7-letnia dziewczynka i kobieta kierująca pojazdem

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Brodnica włącz . Opublikowano w Motoyzacja sytuacja na drodze

Do czołowego zderzenia pojazdów doszło w poniedziałek w miejscowości Ryte Błota. Ranna w wypadku została kierująca i 7 letnia pasażerka jednego z pojazdów biorących udział w zdarzeniu. Brodniccy policjanci wyjaśniają okoliczności i przyczyny wypadku. 

Mężczyzna który uderzył samochodem zmarł na skutek obrażeń

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Włocławek włącz . Opublikowano w Motoyzacja sytuacja na drodze

Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności tragicznego w skutkach wypadku. Kierujący autem uderzył w drzewo. Na skutek obrażeń zmarł. Do tragicznego w skutkach wypadku doszło wczoraj 5 września po godz.17, na drodze krajowej K-62 w m. Wistka Królewska. 

Spowodował karambol na A4, zginęły 4 osoby. Hiszpan skazany na 5 lat więzienia

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Motoryzacja wiadomości

Sąd Okręgowy we Wrocławiu skazał 60-letniego kierowcę ciężarówki na 5 lat więzienia. Mężczyzna był oskarżony o spowodowanie karambolu na autostradzie A4, w którym zginęły cztery osoby. Francisco A. podczas ogłaszania wyroku nie było na sali. Groziło mu do 12 lat więzienia. Wyrok nie jest prawomocny.