joomla templates top joomla templates template joomla

Dwie ciężarówki zderzyły się nad ranem na A1 w Nowych Marzach. Jeden z kierowców został przewieziony do szpitala

T.W./eSerwis.info; info: OSP Górna Grupa włącz . Opublikowano w Motoyzacja sytuacja na drodze

Na autostradzie A1 w miejscowości wysokości miejscowości Nowe Marzy w powiecie świeckim doszło do zderzenia dwóch samochodów ciężarowych. Kraksa miał miejsca w środę 5 lipca po godzinie 4 nad ranem. Do akcji ratowniczej przystąpiły cztery zastępy straży pożarnej, policja i pogotowie. 

Tragiczny wypadek pod Bydgoszczą. Nie żyją dwie osoby, jedna przewieziona do szpitala. Czołowe zderzenie samochodów w Solcu Kujawskim

T.W./eSerwis.info; info: Policja, Bydgoszcz włącz . Opublikowano w Motoyzacja sytuacja na drodze

Bydgoscy policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności wypadku, do którego doszło w piątek 9 czerwca na DK nr 10 na wysokości Solca Kujawskiego. W wyniku tego zdarzenia śmierć poniosły dwie osoby podróżujące skodą. Kierowca drugiego pojazdu uczestniczącego w wypadku trafił do szpitala. 

W miejscowości Mokre pod Grudziądzem doszło do wypadku. Sześć osób ucierpiało w wyniku zderzenia czterech aut

T.W./eSerwis.info; info: Policja, fot: Archiwum/Tobiasz Arczyński, KP PSP Świecie włącz . Opublikowano w Motoyzacja sytuacja na drodze

Po godzinie 13 doszło do wypadku z udziałem a czterech samochodów osobowych w miejscowości Mokre pod Grudziądzem, na skrzyżowaniu przy zjeździe do Lisich Kątów. Sześć osób poszkodowanych w wypadku trafiło do szpitala.

Nie wyrobił i uderzył w słup, a następnie dachował w centrum Bydgoszczy. 21-letni kierowca był pijany

T.W./eSerwis.info; info: Policja, Bydgoszcz włącz . Opublikowano w Motoyzacja sytuacja na drodze

21-latek odpowie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości i spowodowanie kolizji. Całe zdarzenie zarejestrował miejski monitoring. Mężczyzna stracił panowanie nad pojazdem i dachował przy rondzie Bernardyńskim. Teraz za swoje postępowanie będzie odpowiadać przed sądem.