joomla templates top joomla templates template joomla

Mężczyzna który uderzył samochodem zmarł na skutek obrażeń

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Włocławek włącz . Opublikowano w Motoyzacja sytuacja na drodze

Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności tragicznego w skutkach wypadku. Kierujący autem uderzył w drzewo. Na skutek obrażeń zmarł. Do tragicznego w skutkach wypadku doszło wczoraj 5 września po godz.17, na drodze krajowej K-62 w m. Wistka Królewska. 

22 osoby ranne w wypadku autobusu szkolnego w Zarębie

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Motoyzacja sytuacja na drodze

22 osoby zostały ranne w wypadku szkolnego autobusu w miejscowości Zaręba. Pojazd przewoził około 40 osób, głównie uczniów wracających ze szkół do domów. Z niewyjaśnionych na razie przyczyn autobus w pewnej chwili zjechał z jezdni i uderzył w drzewo. 

Licznik auta zatrzymał się na 190 km/h. Śmiertelny wypadek pod Grudziądzem. Pasażer również w stanie ciężkim

T.N./eSerwis.info; info: Państwowa Straż Pożarna, Grudziądz włącz . Opublikowano w Motoyzacja sytuacja na drodze

Do śmiertelnego wypadku doszło w Świeciu nad Osą pod Grudziądzem. Auto dosłownie owinęło się wokół drzewa, licznik wskazywał 190 km/h. W piątkowy wieczór – 2 września – około godz. 22:47 do Państwowej Straży Pożarnej zgłoszono wypadek drogowy w miejscowości Świecie nad Osą. 

Pięć ofiar śmiertelnych wypadku na obwodnicy Lublina

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Motoyzacja sytuacja na drodze

Pięć ofiar śmiertelnych, w tym dziecko, i dwóch rannych - to bilans tragicznego wypadku, do jakiego doszło we wtorek po południu na obwodnicy Lublina. Przyczyny zdarzenia bada policja. Według wstępnych ustaleń kierowca busa z nieznanych powodów wjechał w stojącą na drugim pasie ciężarówkę.

Czołowe zderzenie samochodów na moście im. Bronisława Malinowskiego

T.N./eSerwis.info; info: PSP, Grudziądz włącz . Opublikowano w Motoyzacja sytuacja na drodze

W niedzielny poranek doszło do czołowego zderzenia dwóch pojazdów na moście im. Bronisława Malinowskiego Po przybyciu na miejsce wypadku oddziałów ratunkowych okazało się, że osoby jadące pojazdami znajdowały się poza nimi. Ruch na moście zablokowany. 

Śmierć mężczyzny w zderzeniu z samochodem ciężarowym

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Grudziądz włącz . Opublikowano w Motoyzacja sytuacja na drodze

Grudziądzcy policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego do którego doszło w Starym Błonowie. W wyniku zdarzenia śmierć poniósł jeden z uczestników - 69 letni mieszkaniec Łasina. 

Spowodował karambol na A4, zginęły 4 osoby. Hiszpan skazany na 5 lat więzienia

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Motoryzacja wiadomości

Sąd Okręgowy we Wrocławiu skazał 60-letniego kierowcę ciężarówki na 5 lat więzienia. Mężczyzna był oskarżony o spowodowanie karambolu na autostradzie A4, w którym zginęły cztery osoby. Francisco A. podczas ogłaszania wyroku nie było na sali. Groziło mu do 12 lat więzienia. Wyrok nie jest prawomocny.

Czołowe zderzenie na drodze krajowej 94. Cztery osoby zostały ranne

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Motoyzacja sytuacja na drodze

Cztery osoby zostały ranne w wyniku czołowego zderzenia samochodu osobowego i furgonetki w Wilczkowie. Do wypadku doszło na drodze krajowej numer 94 na trasie Wrocław - Lubin. - Zadaniem straży pożarnej było zabezpieczenie miejsca zdarzenia, zablokowanie ruchu, wykonanie dostępu do osoby poszkodowanej za pomocą narzędzi hydraulicznych - powiedział kpt. Janusz Dębas z jednostki w Środzie Śląskiej.

Zmęczony kierowca TIR-a zasnął za kierownicą. Auto przewróciło się na A1

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Chełmno włącz . Opublikowano w Motoyzacja sytuacja na drodze

We wtorek 16 sierpnia na autostradzie A1 doszło do bardzo groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Około godziny 5.00 dyżurny chełmińskiej policji otrzymał informację o tym, że na autostradzie A1 leży TIR. Na miejsce zdarzenia natychmiast zostali skierowani policjanci.